MMA PLOktagonMocna reakcja organizacji! Zawodnik wycofany z karty, miał tatuaż z podobizną Hitlera!

Mocna reakcja organizacji! Zawodnik wycofany z karty, miał tatuaż z podobizną Hitlera!

Wczoraj w Pradze odbyła się gala Oktagon 30. Po ceremonii ważenia pojawiły się kolejne zawirowania w karcie walk. Wszystko przez kontrowersyjne tatuaż Radka Rousala. Organizacja zdecydowała, że Czech zostanie wycofany z rozpiski.

Oktagon

Zawodnik z Brna tłumaczył, że tatuaż jest błędem młodości.

Dorastałem w niespokojnej społeczności ludzi, którzy wykonali ten tatuaż. Nie wiedziałem wtedy, jak wyglądało życie, byłem młody, a ten tatuaż był głupi. Później zacząłem uprawiać sztuki walki, które doprowadziły mnie do całkowicie innego życia i spojrzenia na świat. To tatuaż, którego żałuję – powiedział w rozmowie z tn.nova.cz.

Oktagon nie pozwoli na takie sytuacje!

U naszych sąsiadów nie ma mowy o takiej sytuacji! Organizacja Oktagon błyskawicznie zareagowała i tym samym wycofała z karty walk debiutującego Radka Rousala. Internauci na ceremonii ważenia szybko zauważyli, że na ciele Czecha jest tatuaż z podobizną Adolfa Hitlera.

Wiele osób nie wierzyła w tłumaczenia Radka. Jedna z zawodniczek postanowiła mocno zareagować i odpowiedzieć na słowa Rousala.

To straszne usprawiedliwienie. Wstydź się! Pomogę ci usunąć ten tatuaż, jeśli nie masz na to pieniędzy. To jest naprawdę naganne

Zobacz także:

Soroko o walce na Prime Show MMA: Zarobię więcej niż zarobiłem za pierwszy napad na jubilera! Zaskoczeni wypowiedzią?

Adam Soroko czyli jedno z największych zaskoczeń na polskiej scenie MMA, w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego poruszył temat zarobków z pojedynków.

Ktoś mówił o rekordach? Zawodnik postanowił, że stoczy dwie walki w jednym tygodniu!

Mieliśmy już przypadki zawodników którzy toczyli kilka walk w miesiącu, Mateuszowi Murańskiemu udało się nawet stoczyć dwa starcia jednego dnia. Jeśli jednak mowa o sportowcach, to Michal Plesnik wyrasta nam na rekordzistę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis