MMA PLKSWMocna deklaracja mistrza KSW! Phil De Fries pewny siebie przed KSW 74

Mocna deklaracja mistrza KSW! Phil De Fries pewny siebie przed KSW 74

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW Phil De Fries jest niezwykle pewny siebie przed kolejną obroną mistrzowskiego tytułu.

Phil De Fries

Brytyjczyk już 10 września na gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim zmierzy się z pierwszym pretendentem, potrafiącym odwrócić losy każdego swojego pojedynku – Ricardo Praselem.

Bilety na KSW 74 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Phil De Fries pewny siebie przed KSW 74

De Fries jest przekonany o swojej wyższości nad Praselem, co daje wyraz w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW. Tam mówi wprost:

“Zobaczycie moją agresywną wersję w starciu z Praselem. Nie przegram tej walki. Jestem dla niego za silny w parterze. Kiedy wyląduje na macie, poczuje tę siłę. Będę uważał na jego techniki kończące.”

De Fries na dodatek zamierza pozostawić po sobie swoisty pomnik w KSW. Chce bowiem uchodzić za zawodnika, który w szeregach polskiego giganta pokonuje każdego kolejnego przeciwnika, którego przed nim postawią:

“Chcę być postrzegany jako najlepszy z najlepszych, jako zawodnik, który pokonuje każdego.”

Zobacz także:

Krzysztof Rozpara o sprzedaży PPV na FAME MMA 15. Zdradza czy pobili rekord! Widzieliście?

Jeden ze współwłaścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara zdradza jak poszła sprzedaż PPV na ostatnią galę polskiego freakowego giganta – FAME MMA 15.

Cormier stawia Polaka na 3 miejsce. White reaguje: Rebeastie może być numerem jeden! Co wy na to?

Dana White również podczas konferencji w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Rębeckim (16-1). Prezydent UFC postanowił zareagować i wspomniał o Danielu Cormierze (22-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis