MMA PLBez kategoriiMMAblog/Perfekt TV: Przegląd dnia!

MMAblog/Perfekt TV: Przegląd dnia!

dzien.jpg

Z powodu braku czasu zaserwuję wam plik newsów w skróconej formie. A więc zaczynamy:

  • Denis Kang poinformował MMAweekly ,że wypadł z rozpiski Dream 5.  Nieoficjalnie mówi się, że były trudności ze znalezieniem przeciwnika dla Denisa. Kang był powściągliwy w ocenach tego postanowienia, stwierdził jedynie że jest w świetnej formie i chciał to udowodnić na  Dream 5. Dodał  że żadna organizacja nie jest doskonała i ma prawo do suwerennych decyzji. Obecnie skoncentruje się na obronie tytułu Mistrza wagi średniej koreańskiej organizacji Spirit MC 31-go sierpnia, przeciwnikiem Denisa w tej walce ma być Jae Young Kim.

  • Ten sam portal potwierdził dzisiaj pojedynek pomiędzy Jerome LeBanner (MMA 3-1-1) vs Marka Hunta na Dream 5, który odbędzie się 21 lipca w Osace. Będzie to pierwszy pojedynek obu zawodników na zasadach MMA, wcześniej jak pamiętamy obaj ci zawodnicy spotkali się już czterokrotnie w pojedynkach  K-1. Trzy razy wygrywał LeBanner, raz wygrał Hunt, nokautując Jerome’a, jednocześnie zapewnił sobie drogę do zwycięstwa w K-1 Grand Prix w 2001 roku. Ich pojedynki to żywa historia K-1.

  • Były mistrz UFC – Ricco Rodriguez, który próbuje swoich sił w boksie zawodowym stoczył drugą walkę. Niestety Chad Davis okazał się zbyt trudnym przeciwnikiem i Ricco przegrał niejednogłośną decyzją sędziów.
    Największą uwagę mediów nie przyciągnęła sama walka, ale osoba, która zasiadała na widowni ,a mianowicie Mike Tyson. W trakcie walki z ust Tysona można było słyszeć okrzyki “zadasz w końcu jakiś cios?” czy “no dalej, spróbujcie sobie zrobić krzywdę !” Rodriguez po walce był nie uchwytny i nie chciał jej komentować.

  • Jak podaje portal fightline.com,  gala UFC 91 prawdopodobnie odbędzie się w listopadzie w Portland w stanie Oregon. Narazie więcej szczegółów nie ujawniono. Jako ciekawostkę portal podaje, że Portland to rodzinne miasto Team Quest (Dan Henderson, Matt Lindland i Jason “Mayhem” Miller). Czekamy na potwierdzenie tej informacji i więcej szczegółów dotyczących UFC 91.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis