MMA vs. Boks! Mecz charytatywny w szczytnym celu!

2 czerwca w Gorzowie odbędzie się bezprecedensowe wydarzenie, w którym wezmą udział ludzie związani ze sportami walki. Na stadionie Stilonu Gorzów przy ulicy Myśliborskiej 1 dojdzie do meczu piłkarskiego pomiędzy gwiazdami boksu i MMA. Będzie to impreza charytatywna na rzecz Aleksa, 14-letniego chłopca, u którego zdiagnozowano guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości i niestety nie udało się uratować nogi. Za wydarzenie odpowiedzialna jest Fundacja Cancer Fighters.

W meczu charytatywnym swój udział potwierdzili m.in. Artur Szpilka, Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Marcin Róźalski, Michał Materla, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Daniel Omielańczuk czy Artur Sowiński.

Cancer Fighters to fundacja, która wspiera dzieci walczące z rakiem. Podopieczni nazywani są „Wojownikami”, a do zrealizowania mają dwa zadania: walczyć i pokonać chorobę. Głównym celem fundacji Cancer Fighters jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do zaprezentowania swojej wewnętrznej siły.

Fundacja organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe dla pacjentów oddziałów onkologicznych, które pokazują ich siłę w walce z chorobą, zaprasza do kliniki osoby, które swoją ciężką pracą dochodzą do osiągnięcia zamierzonego celu. Cancer Fighters stale wspierają m.in. mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, czy Akop Szostak i Marcin Tybura.

Swoje wsparcie można okazać m.in. poprzez wpłatę pieniędzy pod tym linkiem. Istnieje również możliwość zagrania w meczu z gwiazdami sportów walki! Do wylicytowania są bowiem dwa miejsca w drużynie MMA. Szczegóły w poście poniżej.

Bilety do nabycia pod linkiem. Ceny rozpoczynają się już od 15 złotych. Zatem jest to wspaniała okazja, by spotkać swoich ulubionych zawodników, a zarazem pomóc w szczytnym celu.

Zobaczcie jak „Różal”, w swoim, oryginalnym stylu zaprasza na to wydarzenie.

Swoje umiejętności piłkarskie pokazali także Akop Szostak i Daniel Omielańczuk.

Tego wydarzenia nie wolno przegapić!