MMA PLMMA-VIPMMA VIP: ”Żurom” liczy na rewanż z ”Antykonfidentem”!

MMA VIP: ”Żurom” liczy na rewanż z ”Antykonfidentem”!

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do mocniejszych treningów. ”Żurom” swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki ma stoczyć na MMA VIP 3, która planowana jest w październiku. Andrzej ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dostanie szansę na rewanż z ”Antykonfidentem”.

43-latek zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Ciosy Żuromskiego dochodziły do celu, a Rafał Podejma próbował zaskoczyć obrotowymi kopnięciami. ”Żurom” zachęcał do dalszej wymiany… Podejma miał dobry plan. Zaraz ruszył po nogi i rzucił dużo cięższym rywalem o matę.

W drugiej odsłonie Podejma trenujący w Ankosie Poznań powtórzył tą akcję. ”Antykonfident” spróbował duszenia trójkątnego rękoma, a to szybko przyniosło świetny efekt.

Żuromski liczy na rewanż!

Andrzej Żuromski nie zamierza poprzestać na jednej walce! ”Żurom” już niebawem wraca do mocniejszych treningów, bo przecież ma zaplanowane kolejne starcie. Ponadto Żuromski ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dostanie szansę na rewanż z ”Antykonfidentem”.

Z kim chcielibyście bym zawalczył na Galach MMA-VIP 3 / 4 / 5 ?Lipiec zbliża się nieuchronnie ku końcowi i laby jedzeniowej oraz odpoczynkowej zostało parę dni 🙂  @_mma_vip 2 mam już za sobą, duża analiza co poszło nie tak, nie ma co wracać do tego co było, bo czasu się nie cofnie i trzeba patrzeć w przyszłość, a przyszłość jest taka,że w połowie sierpnia odbędzie się pierwsza konferencja prasowa MMA-VIP 3 i poznam swojego rywala na tą Galę, która odbędzie się pod koniec października. Federacja MMA-VIP się rozwija jak widzicie, pojawiają się nowe twarze, ja jak paru innych zawodników mamy podpisane kontrakty na parę walk, więc w 2022 roku liczę na możliwość rewanżu z Antykonfidentem na MMA-VIP 5 lub 6 . Póki co od 31 lipca zero alko, powrót do zdrowego odżywiania , ostrych treningów, cardio i dodatkowo dorzucam obóz wyjazdowy oraz zobaczycie mnie w innej Gali niż MMA-VIP we Wrześniu !!! Więc sierpień, wrzesień i październik szykuje się ciekawie, czeka mnie wiele pracy z trenerami, własnymi słabościami ale obiecuje Wam jak i sobie, że przygotuję się o wiele solidniej pod względem fizycznym, technicznym i merytorycznym do następnych walk i mam nadzieję, że pójdzie już wszystko zgodnie z planem.  W życiu ważne jest by się rozwijać, starać się dać z siebie wszystko, pokonywać bariery, realizować swoje pasje i marzenia, brać udział w pozytywnych przygodach, a taka możliwość niewątpliwe mnie spotkała, że mogę brać udział w Galach MMA VIP.

Zobacz także:

FAME MMA: Don Kasjo wystąpi jeszcze w tym roku! Organizacja szykuje dużą bombę! Kto będzie rywalem?

Federacja FAME MMA szykuje się do organizacji kolejnego wydarzenia. Na ten moment nie znamy szczegółów 11 gali FAME. Wiem już jednak, że gala odbędzie się we wrześniu, a najprawdopodobniej jednym z bohaterów wydarzenia będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Stanowski wygrywa piewrszą rundę z FAME MMA: Jednak można było napisać, że to szerzenie patologii! Zaskoczeni?

1:0 dla Krzysztofa Stanowskiego? Popularny dziennikarz wygrywa w sądzie z Fame MMA.