MMA PLVIP MMAMMA VIP wyniki: za nami walka żużlowców! Edward Mazur udusił 18-latka!

MMA VIP wyniki: za nami walka żużlowców! Edward Mazur udusił 18-latka!

MMA VIP wyniki. Na gali MMA VIP doszło do pierwszej w historii walki żużlowców! Na gali organizowanej przez Marcina Najmana doszło do pojedynku dwóch amatorów czarnego sportu – Edwarda Mazura i Dominika Tymana.

W klatce lepiej zaprezentował się starszy wiekiem – Edward Mazur, który planuje kontynuować swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Mazur poddał w drugiej rundzie duszeniem zza pleców młodszego Tymana.

Pierwsza runda to dominacja młodszego Dominika Tymana. 18-latek wykorzystał nieumiejętnie zadany backfist przez Mazura i szybko obalił przeciwnika. W parterze pracował najpierw nad znokautowaniem rywala, ale kiedy to się nie udało, szukał poddania. W pewnym momencie jednak zaczął uderzać rywala w tył głowy i sędzia przerwał pojedynek, przywracając go do stójki. Koniec rundy to także obalenie Tymana, który umiejętnie kontrował próby ekwilibrystycznych ciosów obrotowych Mazura.

W drugiej rundzie to Mazurowi udało się obalić rywala. Tam w parterze poszukał duszenia bardzo zmęczonego mocną pierwszą rundą Tymana i zdołał zapiąć technikę kończącą, przez którą Tyman stracił na chwilę przytomność.

Brak opisu.

Zwycięzcą tego starcia został Edward Mazur!

Zobacz także:

MMA-VIP: Najman vs. Złotówa – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali MMA-VIP, na której zobaczymy pożegnalny pojedynek Marcina Najmana. Wydarzenie dostępne w systemie PPV.

MMA.pl jest Super! Superbet oficjalnym partnerem serwisu!

Miło nam poinformować, że zakłady bukmacherskie Superbet zostały wyłącznym partnerem bukmacherskim serwisu MMA.pl.