MMA PLMMA-VIPMMA VIP: To się dzieje naprawdę! ”Major” przyjmuje wyzwanie ”Szczeny”! [WIDEO]

MMA VIP: To się dzieje naprawdę! ”Major” przyjmuje wyzwanie ”Szczeny”! [WIDEO]

To jest dopiero niespodzianka! Wojciech Suchodolski postanowił szybko odpowiedzieć na rzucone mu wyzwanie. ”Major” gwarantuje, że jest gotowy wejść do klatki i skrzyżować rękawice z Ryszardem Dąbrowskim.

”Szczena” jeszcze przed piątkową galą postanowił rzucić wyzwanie w kierunku wspomnianego ”Majora”.

Zapraszam Major do walki ze mną. Widziałem parę twoich filmików. Mam nadzieje, że się nie obsrasz i damy radę.

Cała rozmowa poniżej:

Major odpowiada!

Wojciech Suchodolski gwarantuje, że jest otwarty na pojedynek z Ryszardem Dąbrowskim w klatce MMA VIP. ”Major” czeka na konkretną propozycję. Jest też warunek! Wojciech zapewnia, że musi dostać odpowiedni czas na przygotowania.

Całą odpowiedź zobaczycie poniżej:

”Szczena” w piątek wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie. Dąbrowski postanowił zaryzykować i w drugiej walce zmierzył się z bardziej doświadczonym – Marcinem Najmanem.

Dąbrowski nie był zestresowany i już od pierwszej sekundy ruszył z ciosami na ”El Testosterona”. Najman szybko obalił – zaczął wyprowadzać mocne uderzenia. Czwarty bądź piąty cios w parterze odciął prąd ”Szczenię”, a sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobacz także:

Marcin Różalski wspiera Błachowicza: Zrobiłeś to, o czym większość marzy i będzie marzyć! Widzieliście?

Wczorajsza porażka Jana Błachowicza na gali UFC 267, odcisnęła piętno na polskiej scenie MMA. Wielu zawodników wyraziło swoje wsparcie dla – byłego już mistrza UFC. Jednym z nich jest Marcin Różalski, który postanowił zamieścić pokrzepiający wpis na swoim Instagramie.

MMA VIP: ”Mua Boy” rzucił wyzwanie… Stanowskiemu! Jest mocna odpowiedź! [WIDEO] Co wy na to?

Piotr Lisowski ma szalony pomysł! ”Mua Boy” w mediach społecznościowych zdradził, że w drugim pojedynku w organizacji MMA VIP chciałby zmierzyć się z popularnym dziennikarzem – Krzysztofem Stanowskim.