MMA PLMarcin NajmanMMA VIP: Taksówkarz ubił ciosami w stójce Najmana! Przegrana pożegnalna walka “El Testosterona”! [WIDEO]

MMA VIP: Taksówkarz ubił ciosami w stójce Najmana! Przegrana pożegnalna walka “El Testosterona”! [WIDEO]

Za nami walka wieczoru gali MMA VIP! Starcie to było pożegnalną walką Marcina “El Testosterona” Najmana. Jego przeciwnikiem był Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień.

W klatce lepiej zaprezentował się Szymon Wrzesień, który pokonał Marcina Najmana przez TKO w drugiej rundzie!

Pierwsza runda była zaskakująca. Marcin Najman był bardzo oszczędny w zadawaniu ciosów. Skupił się na obserwowaniu mobilnego Złotówy i zadawaniu kopnięć. Złotówa uciekał od większego przeciwnika i dopiero pod koniec rundy próbował obalenia. To mu jednak nie wyszło i naraził się na kontrę Najmana, po której otrzymał kilka mocnych ciosów. Walka jednak wyszła do drugiej rundy.

W drugiej odsłonie Taxi Złotówa zaczął mocno naciskać zmęczonego (o dziwo!) Marcina Najmana. Po ciosach w stójce pod siatką w pewnym momencie Marcin Najman został trafiony w okolice wątroby i pojawił się na jego twarzy grymas bólu. Chwilę później sędzia przerwał pojedynek, bowiem Marcin Najman nie był w stanie go kontynuować.

To była ostatnia walka Marcina Najmana w jego sportowej karierze.

Zobacz także:

MMA-VIP: Najman vs. Złotówa – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali MMA-VIP, na której zobaczymy pożegnalny pojedynek Marcina Najmana. Wydarzenie dostępne w systemie PPV.

MMA.pl jest Super! Superbet oficjalnym partnerem serwisu!

Miło nam poinformować, że zakłady bukmacherskie Superbet zostały wyłącznym partnerem bukmacherskim serwisu MMA.pl.