MMA PLMarcin NajmanMMA VIP: Nie będzie walki Najman-Murański? ”Spełniłem wszystkiego  wymagania, a on zażądał…

MMA VIP: Nie będzie walki Najman-Murański? ”Spełniłem wszystkiego  wymagania, a on zażądał…

Wygląda na to, że kibice jednak nie zobaczą pojedynku Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” był gotowy na następny powrót, ale jego potencjalny przeciwnik jak zapewnia ”stchórzył”.

Mateusz Murański dość niespodziewanie pojawił się w organizacji Fight Exclusive Night, gdzie ma za sobą udany debiut. Niewykluczone, że jego tata również już niebawem w tym samym miejscu stoczy swoją pierwszą walkę.

Jacula ochłoń i odstaw alkohol. Pamiętaj, dziadek Wojtek na to wszystko patrzy 🤦‍♂️

Nie będzie walki Najman-Murański?

Marcin Najman opublikował następne wideo, w którym zapowiedział, że nie dojdzie do jego starcia z Jackiem Murańskim. Według Marcina robione jest wszystko, aby walka nie odbyła się w MMA VIP.

Jest to zaskakująca decyzja, bo przecież Marcin Najman spełnił wszystkie wymagania Jacka Murańskiego. Mowa tutaj o walce na gołe pięści, longiem oraz bez sędziego.

Tym razem Jacek Murański zażądał 500 tysięcy i 1 zł za walkę z Marcinem Najmanem.

Zobacz także:

Norman Parke sprzedaje pas Króla i sztabkę złota od FAME MMA. Smutne rozstanie z polską organizacją?

Norman Parke sprzedaje pas Króla i sztabkę złota, które otrzymał od organizacji FAME MMA za zwycięstwo z Don Kasjo w jednej z najgłośniejszych walk ostatnich miesięcy w sportach walki w Polsce. Czy to oznacza smutne rozstanie Irlandczyka z polską organizacją?

Alistair Overeem w GLORY! Holender wraca do korzeni i walk w kickboxingu! Kto rywalem?

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki na świecie Alistair Overeem w organizacji GLORY! Holender wraca zatem do korzeni i swoje kolejne walki stoczy w kickboxingu!