MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 4: Wielka przemiana ”Miśka z Nadarzyna”! Nie do poznania!

MMA VIP 4: Wielka przemiana ”Miśka z Nadarzyna”! Nie do poznania!

Jest spore zamieszanie. Niewykluczone, że Mirosław Dąbrowski ostatecznie w debiucie zmierzy się z Marcinem Najmanem. Wstępnie mówiło się o potencjalnym starciu z Andrzejem Żuromskim.

Misiek

Doszło przecież nawet do konfrontacji, którą możecie zobaczyć poniżej:

W pierwszej połowie 2022 roku ma odbyć się już czwarta edycja MMA VIP. W walce wieczoru ”Misiek z Nadarzyna” najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z Marcinem Najmanem. W tej sytuacji wspomniany ”Żurom” podejmie Tomasza Chica.

Misiek z Nadarzyna i jego przemiana!

Efekty treningów już są widoczne, a walka odbędzie się dopiero pod koniec lutego. Mirosław Dąbrowski już w tym momencie schudł ponad 20 kilogramów. Czy ”Misiek z Nadarzyna” zaskoczy w debiucie?

No nic trzeba coś robić bo ciągle ktoś chce mnie bić,ha ha ha!!! Tyle że już nie będą mogli mówić że gruby.ha,ha!!

Zobacz także:

Gwiazda FAME MMA w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos!

Ostatnie słowa Martina Lewandowskiego mogły zaskoczyć. Tym samym postanowiono również zapytać Macieja Kawulskiego o potencjalny angaż gwiazdy FAME MMA. Mowa o popularnym ”Don Kasjo”, który w ostatnich starciach zmierzył się z byłymi mistrzami KSW.

FAME MMA 12: Jest nagranie z punktu medycznego! Jacek Murański krzyczy z bólu! Widzieliście?

To jest mocny materiał. Pojawiły się nagrania z punktu medycznego, gdzie Jacek Murański powędrował po swoim pierwszym pojedynku. ”Muran” w pewnym momencie krzyczał z bólu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis