MMA PLMMA-VIPMMA VIP 4: Tomasz Chic brutalnie nokautuje Żuroma!

MMA VIP 4: Tomasz Chic brutalnie nokautuje Żuroma!

Tomasz Chic wraca w wielkim stylu! Radomianin już w pierwszej rundzie brutalnie znokautował Andrzeja Żuromskiego.

Od początku obaj wyprowadzali mocne uderzenia. Tomasz Chic krwawił, ale nie zamierzał odpuszczać i ruszał z szarżą. Tomasz zapędził rywala pod siatkę. Cios prosto w punkt – ciężki nokaut!

Andrzej Żuromski:

Andrzej Żuromski znany jest ze swojej przygody jako raper. Warszawianin to również producent muzyczny, a także przedsiębiorca. ”Żurom” zajmował się chociażby wydawaniem albumów ”Road to Hip Hop”. Pierwsza debiutancka płyta w wykonaniu 44-latka pod tytułem ”Cały czas” została wydana już w 2004 roku.

Aktualnie Żuromski prowadzi grupę ”Akcja Stop Pomówieniom”. O co dokładnie chodzi – zobaczcie sami [TUTAJ]

Andrzej zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Ciosy Żuromskiego dochodziły do celu, a Rafał Podejma próbował zaskoczyć obrotowymi kopnięciami. ”Żurom” zachęcał do dalszej wymiany… Podejma miał dobry plan. Zaraz ruszył po nogi i rzucił dużo cięższym rywalem o matę. W drugiej odsłonie Podejma trenujący w Ankosie Poznań powtórzył tą akcję. ”Antykonfident” spróbował duszenia trójkątnego rękoma, a to szybko przyniosło świetny efekt.

Tomasz Chic:

Tomasz Chic to osoba, która przeżyła bardzo dużo w swoim życiu. Chic prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje widzom swoje szalone życie. Ponadto Tomasz motywuje i mówi widzom jak powstać, gdy pojawiają się ciężkie chwile. Chic na swoim kanale YouTube ma 55,4 tys. subskrybentów.

Radomianin na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Chic z impetem ruszył na przeciwnika. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobacz także:

Ziemowit Kossakowski zapowiada powrót: Mniej melanży i będzie cacy! Co wy na to?

Ziemowit Kossakowski nie powiedział ostatniego słowa! Były dziennikarz TVP Info na instagramie zapowiada powrót. Piast zapewnia, że tym razem nie zawiedzie i weźmie na poważnie przygotowania do freakowego starcia.

FAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim! Chcielibyście to zobaczyć?

Norman Parke (28-7-1) już dwudziestego szóstego marca stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” podczas 13 edycji w Gliwicach zmierzy się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (4-4). Mimo wszystko ex zawodnik UFC już w tym momencie jest otwarty na inne szalone zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis