MMA PLLew KazimierczukMMA VIP 4: Następny chętny do zastąpienia Miśka z Nadarzyna! Daro Lew chce rewanżu z Najmanem!

MMA VIP 4: Następny chętny do zastąpienia Miśka z Nadarzyna! Daro Lew chce rewanżu z Najmanem!

Nie brakuje chętnych do zastąpienia kontuzjowanego Mirosława ”Miśka z Nadarzyna” Dąbrowskiego. Najpierw Nikola Milanović, a teraz Dariusz Kaźmierczuk. Trzeba jednak zaznaczyć, że Dąbrowski dalej pozostaje rywalem Marcina Najmana i próbuje się wykurować do piątego marca. Właśnie wtedy ma się odbyć MMA VIP 4 w Warszawie.

Najman

Najman już raz bił się z groźnym ”Daro Lwem”. Do ich starcia doszło na początku września 2020 roku. ”El Testosteron” bez większych problemów już w pierwszej odsłonie zastopował rywala. Warto jednak zaznaczyć, że Dariusz nie mógł pogodzić się z przegraną.. ”Daro Lew” zapewniał, że Najman bił nieczysto w tył głowy i z tego powodu powinien zostać zdyskwalifikowany.

Daro Lew chętny na rewanż!

Póki co Mirosław Dąbrowski pozostaje w karcie MMA VIP 4. ”Misiek z Nadarzyna” doznał poważnej kontuzji – o czym wspomniał w mediach społecznościowych.

No i kolejna kontuzja!!!! Naderwany przyczep tricepsa, ból ogromny i chwilowo ręka częściowo wylączona. Najman nie myśl że cię nie oprawie bo to żadna wymówka. Jeszcze zdążę się wykurować!!

No i kolejna kontuzja!!!! Naderwany przyczep tricepsa, ból ogromny i chwilowo ręka częściowo wylączona. Najman nie myśl że cię nie oprawie bo to żadna wymówka. Jeszcze zdążę się wykurować!!!

Posted by Mirosław Dąbrowski on Sunday, February 6, 2022

Nie brakuje jednak chętnych, aby zastąpić ”Miśka z Nadarzyna”. Tym razem zareagował Dariusz Kaźmierczuk, który jest otwarty na rewanżowy pojedynek.

Misiek z Nadarzyna kontuzjowany chcielibyście rewanż Lwa z Najmanem ? 🔥

Zobacz także:

Ojciec Załęckiego komentuje walkę z Kwiecińskim: Gdyby miał kondycję zrobiłby to w pierwszej rundzie! Tak by było?

Dawid Załęcki na gorąco ocenił walkę swojego syna. Denis Załęcki podczas High Leauge 2 miał do wyjaśnienia gorący konflikt z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek dostarczył naprawdę dużo emocji.

High League 2: Mini Majk mógł liczyć na wsparcie dziewczyny! Jest nagranie! Widzieliście?

Mateusz Krzyżanowski ma za sobą drugi pojedynek. Tym razem było to starcie o pas niskorosłych w organizacji High League. ”Mini Majk” wystąpił przed własną publicznością w Tauron Arenie. Krzyżanowski mógł liczyć na wsparcie partnerki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis