MMA PLmiklaszMMA VIP 4: Michał Pasternak w obronie pasa zmierzy się z… Kacprem Miklaszem!

MMA VIP 4: Michał Pasternak w obronie pasa zmierzy się z… Kacprem Miklaszem!

Kacper Miklasz wraca do klatki. Ełczanin stoczy drugi pojedynek na gali Marcina Najmana. ”Polish Machine” podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Miklasz stanie przed szansą rewanżu.

Pasternak

Do ich pierwszego starcia doszło w finale turnieju na gołe pięści w organizacji Wotore. ”Wampir” po dwóch minutach i 27-sekundach znalazł sposób na poddanie Miklasza. Przypomnijmy, że Pasternak w ostatniej walce zdobył pas – pokonał wtedy przed czasem Kornela Zapadkę.

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Miklasz zawalczy o pas!

Kacper Miklasz stanie przed szansą rewanżu i zdobycia pasa organizacji MMA VIP. Ełczanin podczas czwartej edycji zmierzy się z doświadczonym Michałem Pasternakiem (15-6).

Kacper pierwsze zawodowe zwycięstwo odniósł na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Polish Machine” szybko zdemolował reprezentanta Litwy – Tomasa Vaicikasa.

W poprzednim roku ”Polish Machine” szedł na rekord jeśli chodzi o częstotliwość startów. W przeciągu niecałych trzech miesięcy stoczył cztery pojedynki. Ostatni to szybka przegrana przed czasem z byłym zawodnikiem UFC – Denisem Stojniciem.

Całą konferencję możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Ruszył ranking zawodników KSW! Są niespodzianki! Widzieliście?

Organizacja KSW przygotowała ranking najlepszych zawodników walczących pod jej skrzydłami.

Jest problem z rywalem dla Tyburskiego? Trybson zgłasza gotowość!

Kilka dni temu na konferencji prasowej Prime Show MMA, bardzo niezadowolony z powodu nie znalezienia przeciwnika do walki był Paweł Tyburski. Problem może rozwiązać się sam, ponieważ gotowość do walki wyraził Paweł “Trybson” Trybała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis