MMA PLmiklaszMMA VIP 4: Michał Pasternak obronił pas i zastopował Miklasza!

MMA VIP 4: Michał Pasternak obronił pas i zastopował Miklasza!

Michał Pasternak w co-main evencie MMA VIP 4 obronił pas. ”Wampir” już w pierwszej odsłonie zastopował Kacpra Miklasza.

Pasternak

Ełczanin ruszył z mocną szarżą ciosów. Pasternak szybko sklinczował i wyprowadził kopnięcie w kroczę, więc mieliśmy przerwę. Pasternak ostatecznie obalił, a Miklasz próbował zaskoczyć gilotyną. W parterze było sporo celnych ciosów. Walka wróciła do stójki, lecz Pasternak zdobył kolejne sprowadzenie. Najpierw dosiad, a na koniec zaszedł zza plecy. Sędzia Piotr Michalak parokrotnie ostrzegał Miklasza i w końcu przerwał walkę…

Warto zaznaczyć, że już do ich starcia doszło. Była to jednak walka na gołe pięści. ”Wampir” po dwóch minutach i 27-sekundach znalazł sposób na poddanie Miklasza. Przypomnijmy, że Pasternak pas MMA VIP zdobył przed czasem odprawiając Kornela Zapadkę.

Michał ”Wampir” Pasternak 37 lat vs Kacper ”Polish Machine” Miklasz 21 lat – walka o pas

Michał Pasternak:

”Wampir” rok 2022 rozpoczął od startu na gali WOTORE 3. Doświadczony Pasternak potrzebował zaledwie 54-sekund na poddanie Simona Henriksena. To nie koniec, bo podopieczny Mirosława Oknińskiego nie boi się wyzwań. Pasternak wszedł na zastępstwo i wystąpił w walce wieczoru Babilon MMA 27 w Skierniewicach. Michał po 3-rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Łukaszem Sudolskim. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu, ale tym razem na dystansie 5-rund.

Kacper Miklasz:

Kacper pierwsze zawodowe zwycięstwo odniósł na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Polish Machine” szybko zdemolował reprezentanta Litwy – Tomasa Vaicikasa.

W poprzednim roku ”Polish Machine” szedł na rekord jeśli chodzi o częstotliwość startów. W przeciągu niecałych trzech miesięcy stoczył cztery pojedynki. Ostatni to szybka przegrana przed czasem z byłym zawodnikiem UFC – Denisem Stojniciem.

Wojownik pochodzący z Ełku znany jest przede wszystkim ze swoich startów na gołe pięści. Miklasz jest finalistą turnieju WOTORE, a nie tak dawno próbował swoich sił w GROMDZIE. “Polish Machine” ma też na koncie dwa starcia w organizacji Fight Exclusive Night.

Zobacz także:

Ziemowit Kossakowski zapowiada powrót: Mniej melanży i będzie cacy! Co wy na to?

Ziemowit Kossakowski nie powiedział ostatniego słowa! Były dziennikarz TVP Info na instagramie zapowiada powrót. Piast zapewnia, że tym razem nie zawiedzie i weźmie na poważnie przygotowania do freakowego starcia.

FAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim! Chcielibyście to zobaczyć?

Norman Parke (28-7-1) już dwudziestego szóstego marca stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” podczas 13 edycji w Gliwicach zmierzy się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (4-4). Mimo wszystko ex zawodnik UFC już w tym momencie jest otwarty na inne szalone zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis