MMA PLKrycha UFCMMA VIP 4: Krycha UFC rezygnuje z gali Marcina Najmana! Znamy powody!

MMA VIP 4: Krycha UFC rezygnuje z gali Marcina Najmana! Znamy powody!

Krystian Wilczak za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że ostatecznie nie wystąpi na evencie Marcina Najmana. Gala MMA VIP 4 odbędzie się już piątego marca. Przypomnijmy, że ”Krycha UFC” miał zmierzyć się z doświadczonym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem w formule MMA.

Wilczak

28-latek poprzedni rok miał bardzo pracowity. Krystian stoczył trzy pojedynki i wszystkie wygrał. Wilczak ostatni odnotował na FAME MMA 12 w Gliwicach. Krystian jednogłośną decyzją sędziów pokonał faworyta – Macieja Szewczyka.

”Szewcu” dominował w stójce i wydawało się, że kolejne niskie kopnięcie spowoduje koniec walki. Po stronie ”Krychy UFC” były obalenia i kontrola z góry.

Wilczak publikuje oświadczenie!

Krystian Wilczak na swoich mediach społecznościowych opublikował oświadczenie. ”Krycha UFC” nie wystąpi na zbliżającej się gali MMA VIP 4.

Przemyślałem temat mojej walki na MMA VIP i z kilku powodów muszę zrezygnować z występu na tej gali. Od skandalu marketingowego odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy i odebrałem masę krytycznych wiadomości odnośnie mojego występu i mojej osoby. Kampania jaka była i może być prowadzona w ramach promocji MMA VIP koliduje z moimi planami na dalszą karierę. Nie byłem poinformowany kto będzie promował galę ani jakich narzędzi będzie się używało do tego.

W tej sytuacji Rafał Jackiewicz pozostaje bez rywala. Może starcie bokserskie w małych rękawicach z ”Kazik Klimat Kartel”? Wojciech Ochnicki jeszcze parę dni temu proponował takie zestawienie i w mocnych słowach wypowiadał się o doświadczonym pięściarzu. Jackiewicz również był zainteresowany takim zestawieniem.

Zobacz także:

Okolie, you going down! Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka. Co o tym myślicie?

Artur Szpilka wspiera Michała Cieślaka przed jego walką o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej, który posiada aktualnie Lawrence Okolie. Starcie to odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Ten weekend z MMA będzie cudowny, które wydarzenie będziecie oglądać?

Przed nami ekscytujący weekend ze sportami walki. Fani z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis