MMA PLMMA-VIPMMA VIP 4: Kompletna cepeliada! Mua Boy lepszy od Polskiego Kena!

MMA VIP 4: Kompletna cepeliada! Mua Boy lepszy od Polskiego Kena!

Kto by pomyślał, że potrwa to cały dystans! Piotr ”Mua Boy” Lisowski jednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała ”Polskiego Kena” Przybyłowicza.

Ken

Michał Przybyłowicz wyprowadzał dużo niskich kopnięć. ”Mua Boy” skupił się na cepach, które często dochodziło do celu. Nawet wszedł mocny backfist. W drugiej i trzeciej rundzie mieliśmy podobnie.. tylko tym razem ”Polski Ken” wyprowadzał więcej ciosów. Sędzia – Marcin Naruszczka kilkukrotnie przerywał walkę i przypominał Michałowi i Piotrkowi, że muszą być bardziej aktywni.

Michał ”Polski Ken” Przybyłowicz i Piotr ”Mua Boy” Lisowski:

Na gali MMA VIP 3 doszło do dwóch walk kobiety z mężczyzną. O tych starciach pisały największe serwisy na całym świecie. Mowa o starciu Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim.

W klatce MMA VIP zameldował się również ”Polski Ken”. Michał Przybyłowicz szybko i bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował debiutującą Wiktorię Domżalską. W tych dwóch starciach była zauważalna zdecydowana przewaga siły i warunków fizycznych.

W mocnych słowach pojedynki na MMA VIP skomentował hiszpański portal ”AS” i ”Marca”. Pierwszy wymieniony dziennik nazwał takie zestawienia globalnym wstydem.

”Polskiego Kena” możecie znać choćby z programu ”Dżentelmeni i wieśniacy” transmitowanego w TTV. Przybyłowicz na samym instagramie ma 110 tysięcy obserwujących.

Zobacz także:

Walczył w KSW, FAME MMA, a teraz czas na WOTORE! Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści! Co wy na to?

Wszystko jasne! Wiemy, gdzie swój następny pojedynek stoczy doświadczony Marcin Wrzosek. ”Polish Zombie” już w przeszłości wspominał o potencjalnej walce na gołe pięści. Były mistrz KSW zawalczy na najbliższej gali WOTORE 5. Już niebawem poznamy szczegóły.

Zawodnik UFC zaczepia Khabiba Nurmagomedova: Zawsze gadasz o honorze, a teraz milczysz?

Ihor Potieria (19-2) już niebawem zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Ukrainiec w mediach społecznościowych zaczepił Khabiba Nurmagomedova (29-0). Ihor prowokuje Dagestańczyka by ten wyraził swoje zdanie na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis