MMA PLMMA-VIPMMA VIP 4: Cepeliada na rozpoczęcie gali Najmana! Paris lepsza od Sandry!

MMA VIP 4: Cepeliada na rozpoczęcie gali Najmana! Paris lepsza od Sandry!

Paulina Koziej już w pierwszej odsłonie zastopowała Sandrę Szymoszyn. Obie panie debiutowały w mieszanych sztukach walki.

Sandra

Wydawało się, że Sandra od początku walki nie wiedziała co się dzieje. W pewnym momencie ruszyła z cepami, które dochodziły do celu. Jednak wrażenie większe robiły kontry Pauliny. Była też kontrowersyjna sytuacja – ciąganie się za włosy. Po jednym z ciosów Paulina padła na deski. Ciosy w parterze i mamy po wszystkim.

Wstępnie Paulina Koziej miała zmierzyć się w Warszawie z Oliwią Sadkowską. Ostatecznie organizacja wczoraj poinformowała o nagłej zmianie w karcie walk. Nie znamy powodów, dlaczego Oliwia nie zawalczy na gali Marcina Najmana. Warto zaznaczyć, że nie tak dawno wystąpiła na PRIME SHOW MMA, gdzie przegrała już w pierwszej rundzie z Wiolą Kotelecką.

Zobacz także:

Ziemowit Kossakowski zapowiada powrót: Mniej melanży i będzie cacy! Co wy na to?

Ziemowit Kossakowski nie powiedział ostatniego słowa! Były dziennikarz TVP Info na instagramie zapowiada powrót. Piast zapewnia, że tym razem nie zawiedzie i weźmie na poważnie przygotowania do freakowego starcia.

FAME MMA: Norman Parke otwarty na walkę 2 vs 2! ”Stormin” chciałby być w zespole z Ferrarim! Chcielibyście to zobaczyć?

Norman Parke (28-7-1) już dwudziestego szóstego marca stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” podczas 13 edycji w Gliwicach zmierzy się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (4-4). Mimo wszystko ex zawodnik UFC już w tym momencie jest otwarty na inne szalone zestawienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis