MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: Tomasz Chic zaczyna treningi! Tym razem zaskoczy wszystkich? [WIDEO]

MMA VIP 3: Tomasz Chic zaczyna treningi! Tym razem zaskoczy wszystkich? [WIDEO]

Tomasz Chic nie powiedział ostatniego słowa! Radomianin rozpoczął treningi do drugiego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Dojdzie do niego na trzeciej edycji MMA VIP.

Chic

Tomasz Chic to osoba, która przeżyła bardzo dużo w swoim życiu. Chic prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje widzom swoje szalone życie. Ponadto Tomasz motywuje i mówi widzom jak powstać, gdy pojawiają się ciężkie chwile.

Chic na swoim kanale YouTube ma 44,8 tys. subskrybentów, a na instagramie posiada 69,4 tys obserwujących.

Chic w treningu!

Tomasz Chic ma motywację, aby zaprezentować się z lepszej strony na MMA VIP 3. Przeciwnikiem Chica najprawdopodobniej będzie Andrzej ”Żurom” Żuromski, który również przegrał w debiucie. Do walki ma dojść pod koniec października.

Już w tym momencie Chic rozpoczyna przygotowania do walki. Mamy nadzieje, żę będą one trwały dłużej niż do starcia z Krystianem Pudzianowskim.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Alan Kwieciński wyśmiewa Murańskiego! Dojdzie do walki?

Tu jest spina! Alan Kwieciński za pomocą insta stories postanowił wyśmiać Mateusza Murańskiego. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” oglądał telewizję, a na ekranie pojawił się ”Muran”.

High League 1: To było starcie! Tak wygląda twarz Natsu po walce z Lexy Chaplin! Widzieliście?

W ubiegłą sobotę miała miejsce pierwsza edycja gali High League. W walce wieczoru zmierzyły się ze sobą Lexy Chaplin oraz Natalia Karczmarczyk szerzej znana jako “Natsu”. Obie zawodniczki w przeszłości brały udział w internetowym projekcie pt. “Team X”, jednak w dwóch różnych edycjach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis