MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: To się dzieje naprawdę! Kobieta przeciwniczką Polskiego Kena!

MMA VIP 3: To się dzieje naprawdę! Kobieta przeciwniczką Polskiego Kena!

To jest mocno kontrowersyjne zestawienie! Michał Przybyłowicz znany jako ”Polski Ken” swój debiut w MMA odnotuje już pod koniec października. Podczas trzeciej edycji MMA VIP zmierzy się z… kobietą! Będzie to pierwsza taka walka w Polsce.

Ken

Walka kobiety z mężczyzną planowana jest również pod koniec roku na drugiej edycji Elite Fighters. Pierwsze zestawienie tego typu odbędzie się jednak na gali Marcina Najmana.

”Polski Ken” przygotowuje się pod okiem Rafała Stasiaka i Valerii Kukoba w Maniac Gym&Fitness. Obaj trenerzy byli odpowiedzialni za szybką metamorfozę – Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego.

MMA-Vip 3 – coming soon 🔜 👉 Zrobili bestię ze Szczeny‼👉 Zrobią gladiatora z Kena‼Myślicie, że Michał da…

Posted by MMA-Vip on Tuesday, July 6, 2021

Polski Ken skrzyżuje rękawice z kobietą!

Michał Przybyłowicz zgodził się i już w października dojdzie do jego walki z kobietą. Przeciwniczką ”Polskiego Kena” na trzeciej edycji MMA VIP będzie Wiktoria Domżalska.

Michał Przybyłowicz budzi duże kontrowersje, ale jakie dopiero wzbudzi jego walka w klatce! ”Polskiego Kena” możecie znać choćby z programu ”Dżentelmeni i wieśniacy” transmitowanego w TTV. Przybyłowicz na samym instagramie ma 111 tysięcy obserwujących.

Przybyłowicz zdradził również, dlaczego postanowił spróbować swoich sił w MMA.

🗣️ Dlaczego postanowiłeś wystąpić na MMA-Vip 3⁉️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Wednesday, July 7, 2021

Zobacz także:

”Zaleś” przeprasza Różala i tłumaczy sytuację! Piszczek podał się za mistrza PunchDown! Widzieliście?

Jak się okazuje to nie Dawid Zaleś postanowił w mocnych słowach skrytykował Marcina Różalskiego. ”Zaleś” w mediach społecznościowych tłumaczy całą sytuację i przeprasza popularnego ”Różala”. Odpowiedzialny za komentarz w mediach społecznościowych jest Michael Piszczek, który właśnie z tego jest znany – wielokrotnie obrażał cenionych wojowników.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis