MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: Tego jeszcze nie było! Przedstawiciel Miśka z Nadarzyna kontra przedstawiciel Don Vasyla!

MMA VIP 3: Tego jeszcze nie było! Przedstawiciel Miśka z Nadarzyna kontra przedstawiciel Don Vasyla!

Tego jeszcze nie było! Mirosław Dąbrowski pojawił się na konferencji prasowej przed galą MMA VIP 3. ”Misiek z Nadarzyna” do tej pory był na dwóch częściach, bowiem zawalczy dwóch jego przedstawicieli.

Misiek

O debiucie Mirosława Dąbrowskiego w MMA mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że już niebawem zobaczymy debiut, ponieważ ”Misiek z Nadarzyna” rozpoczął mocne treningi.

Treningi czynią cuda,waga leci w dół bo smalec się pali oczywiście dzięki Patrykowi Dziadzio,dzięki!!!!

Jeszcze takich rzeczy nie widzieliśmy w żadnej freakowej organizacji. ”Misiek z Nadarzyna” i ”Don Vasyl” będą rywalizować. W klatce bowiem pojawią się ich przedstawiciele, którzy zapowiadają krwawe boje.

Zobacz także:

”Zaleś” przeprasza Różala i tłumaczy sytuację! Piszczek podał się za mistrza PunchDown! Widzieliście?

Jak się okazuje to nie Dawid Zaleś postanowił w mocnych słowach skrytykował Marcina Różalskiego. ”Zaleś” w mediach społecznościowych tłumaczy całą sytuację i przeprasza popularnego ”Różala”. Odpowiedzialny za komentarz w mediach społecznościowych jest Michael Piszczek, który właśnie z tego jest znany – wielokrotnie obrażał cenionych wojowników.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis