MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: Polski Ken podzieli losy ”Szczeny”? Współpraca z trenerami rozpoczęta!

MMA VIP 3: Polski Ken podzieli losy ”Szczeny”? Współpraca z trenerami rozpoczęta!

Michał Przybyłowicz na poważnie traktuje swój debiut w mieszanych sztukach walki. ”Polski Ken” w październiku wystąpi na trzeciej edycji MMA VIP. Michał już w tym momencie podjął współpracę z Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą z Maniac Gym&Fitness.

Przypomnijmy, że trenerzy mając krótki czas zrobili znaczące postępy u Ryszarda Dąbrowskiego. ”Szczena” triumfował na drugiej edycji w Częstochowie. Były uczestnik ”Chłopaków do wzięcia” już w pierwszej rundzie przed czasem odprawił ”Psychotropa”.

Efekt 2 tygodniowej Ciężkiej pracy Rafał StasiakValerii KukobaRyszard Szczena Dąbrowski MAMY TO!!!To dopiero pierwszy…

Posted by Maniac Gym&Fitness on Saturday, June 19, 2021

Polski Ken ma już trenerów!

Michał Przybyłowicz budzi duże kontrowersje, ale jakie dopiero wzbudzi jego walka w klatce! ”Polskiego Kena” możecie znać choćby z programu ”Dżentelmeni i wieśniacy” transmitowanego w TTV. Przybyłowicz na samym instagramie ma 108 tysięcy obserwujących.

Przybyłowicz postanowił podzielić losy Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego. ”Polski Ken” będzie przygotowywał się pod okiem Rafałem Stasiakiem i Valerii Kukobą w Maniac Gym&Fitness.

MMA-Vip 3 – coming soon 🔜 👉 Zrobili bestię ze Szczeny‼👉 Zrobią gladiatora z Kena‼Myślicie, że Michał da…

Posted by MMA-Vip on Tuesday, July 6, 2021

Przybyłowicz zdradził również, dlaczego postanowił spróbować swoich sił w MMA.

🗣️ Dlaczego postanowiłeś wystąpić na MMA-Vip 3⁉️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Wednesday, July 7, 2021

Zobacz także:

Artur Gwóźdź zadebiutuje w MMA? ”Artur w treningu, gotowy do wyzwań”!

Artur Gwóźdź zadebiutuje w mieszanych sztukach walki? Taki pomysł podsunął w mediach społecznościowych Filip Bątkowski (właściciel organizacji Armia Fight Night).

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT! Czekacie na trzecią walkę ”Gamera” w UFC?

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.