MMA PLVIP MMAMMA VIP 3: Piosenka kojarzona z Borysem Mańkowskim pomogła! Gmosiński poddaje kimurą Henia!

MMA VIP 3: Piosenka kojarzona z Borysem Mańkowskim pomogła! Gmosiński poddaje kimurą Henia!

Za nami kolejna walka gali MMA VIP 3. Tym razem kibice obejrzeli w klatce starcie Piotra “Henio” Szczygła z Kamilem Gmosińskim, który wyszedł do klatki w rytm kawałka znanego z wyjść Borysa Mańkowskiego w KSW.

MMA VIP 3

Kawałek na wyjście pomógł Gmosińskiemu, który pokonał “Henia” już w pierwszej rundzie przez poddanie kimurą. Technika ta wydawało się, że jest już mocno założona i sędzia klatkowy musiał przerwać to starcie, choć przegrany był oburzony tą decyzją.

Zobacz także:

Mali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

Nowa głośna polska organizacja freak fightowa – High League opublikowała zapis walki dwóch niskorosłych zawodników Carlito vs Big Jack. Starcie to odbyło się na premierowej gali tej organizacji.

Marcin Najman: Szczena jest silniejszy fizycznie od Murańskiego! Wywiad przerywa Detektyw Rutkowski [WIDEO]

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się gala MMA VIP 3. Gala, która dla ortodoksyjnych fanów mieszanych sztuk walki ma w rogu czerwony znaczek ostrzegający przed wydarzeniami przeznaczonymi dla innych widzów. Marcin Najman po raz kolejny dolał oliwy do ognia przed tą imprezą.

Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk twarzą w twarz z rywalami przed UFC 267 [WIDEO]

Ceremonia ważenia przed galą UFC 267 już za nami. Zawodnicy mieli okazję po raz ostatni spotkać się twarz w twarz z rywalami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis