MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 3: Najman wraz z Gołotą zdobył Giewont! ”El Testosteron” gotowy na ”Szczenę”!

MMA VIP 3: Najman wraz z Gołotą zdobył Giewont! ”El Testosteron” gotowy na ”Szczenę”!

Marcin Najman właśnie kończy pewien etap przygotowań do następnej walki. ”El Testosteron” tradycyjnie część treningów spędził w górach. Częstochowianin wystąpi w walce wieczoru MMA VIP 3, a zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

42-latek swój ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Był to main event MMA VIP 1. Najman dość niespodziewanie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Marcin Najman jeszcze zaskoczy?

Marcin Najman właśnie kończy część przygotowań w górach. Co ciekawe spędził je w towarzystwie Andrzeja Gołoty naszej legendy boksu. ”El Testosteron” w mediach pochwalił się, że na koniec obaj zdobyli Giewont!

Najbliższa gala MMA VIP odbędzie się już dwudziestego dziewiątego października. Pierwszy raz w historii w Polsce dojdzie do konfrontacji kobiety z mężczyzną. Michał ”Polski Ken” Przybyłowicz skrzyżuje rękawice z Wiktorią Domżalską.

Zobacz także:

Ryszard ”Szczena” zaprezentował umiejętności na tarczy! Wystarczy na Najmana? [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski zamierza zaskoczyć wszystkich już dwudziestego dziewiątego października. ”Szczena” wystąpi w walce wieczoru MMA VIP 3. Dąbrowski dostał dwie propozycje – walka z ”Rafalalą”, lub Marcinem Najmanem.

Tomasz Gromadzki zabiera głos! ”Zadyma” wstawia sprostowanie po utworzonej zbiórce! [WIDEO] Widzieliście?

Dużą burzę w mediach wywołała zbiórka dla ”Zadymy” po ostatniej gali GROMDA 6. Fundacja Wspierania Kultury i Sportu SILESIA założyła zbiórkę, aby spełnić marzenie Tomasza Gromadzkiego. Pięściarz postanowił w mediach społecznościowych skomentować całą sytuację.