MMA PLVIP MMAMMA VIP 3: Marek Molak nokautuje Daro Lwa! Jego świat ma teraz barwy szczęścia!

MMA VIP 3: Marek Molak nokautuje Daro Lwa! Jego świat ma teraz barwy szczęścia!

Fani prawdziwego sportu czekali na tę walkę bardzo długo! Na MMA VIP 3 stanęli na przeciwko siebie legenda freaków – Daro Lew oraz aktor znany między innymi z roli w Barwach Szczęścia – Marek Molak.

MMA VIP 3

Lepszy w klatce okazał się Marek Molak! Choć zakończenie tej walki było bardzo zaskakujące, bowiem to Daro Lew był w tej walce lepszy! Daro Lew trafił Molaka kilkoma ciosami, ten padał na matę, ale w pewnym momencie Kaźmierczuk połasił się o poddanie, ale nieumiejętnie wyciągnął nogę rywala do taktarova i naraził się na kontrę Molaka, który wyrwał kończynę i rzucił się z ciosami na Daro Lwa.

Ten padł na matę jak zabity. Okazało się, że dzisiaj był antylopą, a nie lwem.

Zobacz także:

Mali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

Nowa głośna polska organizacja freak fightowa – High League opublikowała zapis walki dwóch niskorosłych zawodników Carlito vs Big Jack. Starcie to odbyło się na premierowej gali tej organizacji.

Marcin Najman: Szczena jest silniejszy fizycznie od Murańskiego! Wywiad przerywa Detektyw Rutkowski [WIDEO]

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się gala MMA VIP 3. Gala, która dla ortodoksyjnych fanów mieszanych sztuk walki ma w rogu czerwony znaczek ostrzegający przed wydarzeniami przeznaczonymi dla innych widzów. Marcin Najman po raz kolejny dolał oliwy do ognia przed tą imprezą.

Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk twarzą w twarz z rywalami przed UFC 267 [WIDEO]

Ceremonia ważenia przed galą UFC 267 już za nami. Zawodnicy mieli okazję po raz ostatni spotkać się twarz w twarz z rywalami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis