MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 3: Marcin Najman zdradził co zrobi w przypadku przegranej ze ”Szczeną”!

MMA VIP 3: Marcin Najman zdradził co zrobi w przypadku przegranej ze ”Szczeną”!

Marcin Najman zdradził co zrobi w przypadku przegranej z Ryszardem Dąbrowskim. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 3, która dwudziestego dziewiątego października odbędzie się w Częstochowie. ”Szczena” jest rekordzistą organizacji – jeśli mówimy o najszybszym zwycięstwie.

42-latek swój ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Była to walka wieczoru MMA VIP 1. Najman dość niespodziewanie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Najman: Wiadomo, że Szczena to nie Mike Tyson!

Marcin Najman w rozmowie z portalem TV Reklama zdradził – co zrobi w przypadku przegranej z Ryszardem Dąbrowskim. Czy zaskoczyła was taka odpowiedź ”El Testosterona”?

W tym wieku jest ciężko się przygotować, jak ma się 42 wiosny na karku i kilka operacji za sobą spowodowanych uprawianiem sportu. Jest ciężko, ale trzeba próbować i ja próbuje się przygotować jak najlepiej. Wiadomo, że Ryszard Szczena to nie Mike Tyson, ale z drugiej strony nikogo nie można lekceważyć. Gdybym przegrał ze Szczeną to chyba czeka mnie już tylko pożegnalna walka (śmiech).

Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich podczas drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Szczena” już w pierwszej odsłonie zastopował również debiutującego Alana ”Psychotropa” Gruchałe. Początek należał do przeciwnika. Warto zaznaczyć, że Gruchała przystępował do tej walki z poważną kontuzją. Mimo wszystko ”Psychotrop” postanowił zaryzykować.

Zobacz także:

KSW przygotowało mocne zastępstwo za Bombardiera. Monstrum z Rumunii rywalem Pudziana na KSW 64?

Wydarzenia sprzed gali KSW 59 sprawiły, że Federacja KSW tym razem zdecydowała się na przygotowanie mocnego zastępstwa dla “Bombardiera”, czyli Sergine Ousmane Dia (2-0).

Wiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) na insta stories zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim. ”Stormin” ponownie upomina się o pieniądze z sytuacji, która miała miejsce przed jego ostatnim startem w KSW.