MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 3: Marcin Najman wyciąga brudy Pawła Jóźwiaka, twierdzi, że ten nie potrafi niczego sam wymyślić i kradnie pomysły

MMA VIP 3: Marcin Najman wyciąga brudy Pawła Jóźwiaka, twierdzi, że ten nie potrafi niczego sam wymyślić i kradnie pomysły

Marcin Najman zaczyna promocję swojej kolejnej gali – MMA VIP 3, która odbędzie się po wakacjach. W walce wieczoru “El Testosteron” ma zmierzyć się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Stawką pojedynku ma być nie tylko gratyfikacja finansowa, ale także możliwość zakontraktowania… Jacka Murańskiego.

Najman w mediach społecznościowych udostępnił wideo, w którym zaczyna promować to starcie poprzez wyciąganie brudów Pawła Jóźwiaka.

Mówiąc wprost – “El Testosteron” nie ma dobrego zdania o prezesie drugiej największej organizacji MMA w Polsce.

MMA VIP 3: Marcin Najman wyciąga brudy Pawła Jóźwiaka, twierdzi, że ten nie potrafi niczego sam wymyślić i kradnie pomysły

“Kiedyś proponował mi walki na FEN-ie i potem wypierał się tego. Kiedyś prosił Bonusa BGC, by ten promował jego galę, by udostępniał relacje, wydzwaniał, by ten robił to na bieżąco, żeby przyjechał na galę i za to będzie miał zorganizowaną walkę na FEN-ie. Tam chyba nawet nazwisko Pudziana wchodziło w grę. Tego młodego. Bonus to wszystko robił sumiennie, promował galę, przyjechał na nią po to, by usłyszeć po gali jak Jóźwiak mówi: Co, Bonus w FEN-ie? Nie, nie ma takiego tematu. Poza tym zauważcie jeszcze jedną rzecz – facet cały czas czerpie z czyichś pomysłów. Nie ze swoich. Pojechał na FAME MMA i zaczął podbierać zawodników. Jak się dowiedział, że proponujemy Murańskiemu stówkę, to zaraz pojawił się koło Murańskiego i mówił, że to on będzie robił. Jak Kosowski z Jasiem Kapelą zaczęli gadać, że chcą walczyć na MMA VIP 3, bo dostali taką zgodę od nas, że mogą informować o tym, to zaraz się przypierdolił do nich i zaczął podpisywać kontrakty na tę walkę.”

Całość do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.