MMA PLVIP MMAMMA VIP 3: Kobieta przegrywa z mężczyzną w pierwszej w Polsce takiej walce!

MMA VIP 3: Kobieta przegrywa z mężczyzną w pierwszej w Polsce takiej walce!

Za nami pierwsza w Polsce walka kobiety z mężczyzną, choć w tym przypadku określenie “mężczyzna” będzie dla wielu określeniem na wyrost. W klatce zmierzyli się homoseksualista Piotr “Mua Boy” Lisowski oraz uczestniczka konkursów w siłowaniu na rękę Ula Siekacz.

Po ruchach w klatce ciężko było rozróżnić, kto w tym starciu jest reprezentantem płci pięknej, ale warunki fizyczne zdecydowały o wygranej Mua Boya.

W pierwszej rundzie lepiej zaprezentował się Mua Boy, który miał przewagę zasięgu, kilka razy trafił kobietę rękami, a potem sprowadził i koślawo szukał duszenia trójkątnego nogami. Ta technika jednak mu nie wyszła, a oboje przeleżeli na macie czas do końca pierwszej rundy.

W drugiej rundzie Mua Boy szybko obalił wycieńczoną Ulę Siekacz i w dosiadzie zadał kilka ciosów, które zmusiły sędziego do przerwania tego starcia.

Zobacz także:

Mali ciałem, wielcy charakterem! High League opublikowało walkę Carlito vs Big Jack [WIDEO]

Nowa głośna polska organizacja freak fightowa – High League opublikowała zapis walki dwóch niskorosłych zawodników Carlito vs Big Jack. Starcie to odbyło się na premierowej gali tej organizacji.

Marcin Najman: Szczena jest silniejszy fizycznie od Murańskiego! Wywiad przerywa Detektyw Rutkowski [WIDEO]

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się gala MMA VIP 3. Gala, która dla ortodoksyjnych fanów mieszanych sztuk walki ma w rogu czerwony znaczek ostrzegający przed wydarzeniami przeznaczonymi dla innych widzów. Marcin Najman po raz kolejny dolał oliwy do ognia przed tą imprezą.

Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk twarzą w twarz z rywalami przed UFC 267 [WIDEO]

Ceremonia ważenia przed galą UFC 267 już za nami. Zawodnicy mieli okazję po raz ostatni spotkać się twarz w twarz z rywalami.