MMA PLLew KazimierczukMMA VIP 3: Daro Lew szybko wraca do klatki! Przeciwnikiem będzie znany aktor!

MMA VIP 3: Daro Lew szybko wraca do klatki! Przeciwnikiem będzie znany aktor!

Dariusz Kaźmierczuk szybko wraca do klatki. ”Daro Lew” pod koniec października stoczy drugą walkę w organizacji MMA VIP. Dariusz zapewniał, że liczy teraz na przeciwników typowo freakowych. Tak też się stanie i ”Lew” zmierzy się z popularnym aktorem.

Lew

O pojedynku Kaźmierczuka z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem mówi się już jakiś czas. ”Daro Lew” zdradził co musi się stać, aby do niego doszło. Trzeba przyznać, że Dariusz ma duże wymagania.

Siemaneczko byczki, wiele takich zapytań odnośnie mojej osoby czy byłbym w stanie przyjąć propozycję z Bonusem i jak blisko jest do tej walki i takie bzdury. Słuchajcie, ja na dzień dzisiejszy takiej walki nie widzę z prostej przyczyny za drobne nie ma co się bić, a moja cena to tak powyżej 100 tysięcy musiałbym dostać za walkę, żebym w ogóle o czymkolwiek myślał i jakoś się przygotował do tej walki profesjonalnie.

Całe wideo poniżej: 

Znany aktor przeciwnikiem Lwa!

Marek Molak będzie najbliższym przeciwnikiem ”Daro Lwa”. Do walki dojdzie na trzeciej edycji MMA VIP.

Aktor, który znany jest przede wszystkim z roli Huberta w serialu Barwy Szczęścia, jednak wystąpił również w 2020 roku w filmie Asymetria. 30-latek od wielu miesięcy pokazuje w mediach społecznościowych, że wrócił do treningów sportów walki. Warszawianin miał już w przeszłości styczność ze sportami uderzanymi, co pokazał na swoim profilu na Instagramie.

Dariusz ostatni pojedynek stoczył w Częstochowie, gdzie musiał uznać wyższość Szymona ”Taxi Złotówy” Września.

Zobacz także:

KSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski w MMA – to temat, który od dłuższego czasu budzi emocje w wielu kibicach Freak-Fightów. Czy jednak legenda e-sportu miałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki jako sportowiec aniżeli freak, a zamiast FAME miałoby to miejsce na gali KSW?

MMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”! Co wy na to?

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do klatki! ”Żurom” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał trzy propozycje, ale dwie bierze mocno na poważnie. Andrzej wspomniał o potencjalnej walce z Tomaszem Chicem i ”Miśkiem z Nadarzyna”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis