MMA PLKrystian PudzianowskiMMA VIP 2: Wiemy kto będzie przeciwnikiem Krystiana Pudzianowskiego! Będziecie zaskoczeni!

MMA VIP 2: Wiemy kto będzie przeciwnikiem Krystiana Pudzianowskiego! Będziecie zaskoczeni!

Już oficjalnie poznaliśmy przeciwnika Krystiana Pudzianowskiego (1-1), który swój najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego czerwca. Pudzian Junior wystąpi na drugiej edycji MMA VIP.

W walce wieczoru zobaczymy debiut ”Króla Syntolu”. Mowa o Szymonie Komandosie, który skrzyżuje rękawice z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Ponadto galę możemy spokojnie nazwać ”wydarzeniem rozkminiaczy”. Fani freak fightów zobaczą chociażby zestawienie pomiędzy Antykonfidentem, a Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim.

Znamy przeciwnika Krystiana Pudzianowskiego!

Krystian Pudzianowski swój trzeci zawodowy pojedynek stoczy już osiemnastego czerwca na drugiej edycji MMA VIP. Przeciwnikiem 40-latka będzie debiutujący Tomasz Chic.

Jeszcze nie tak dawno mówiło się o starciu Krystiana z ”Taxi Złotówą” na gali Fight Exclusive Night. Zestawienie ostatecznie zakończyło się fiaskiem. Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył w czerwcu 2020-roku. Krystian nie wyszedł do trzeciej rundy w starciu z Piotrem Szeligą. Była to dość duża niespodzianka.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman o zakontraktowaniu Miśka z Nadarzyna: Byliśmy na jakiejś kolacji… [WIDEO] Co wy na to?

Postanowiliśmy zapytać Marcina Najmana o potencjalny angaż ”Miśka z Nadarzyna”, który w ostatnim czasie zapewnił, że jest otwarty na walkę w klatce. Jest nawet potencjalny rywal, lecz jego żądania wydają się nie do przeskoczenia.

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.