MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: Tomasz Chic robi formę na Pudziana! Duża zmiana jeśli chodzi o kilogramy! [WIDEO]

MMA VIP 2: Tomasz Chic robi formę na Pudziana! Duża zmiana jeśli chodzi o kilogramy! [WIDEO]

Tomasz Chic tak jak obiecał pod koniec maja rozpoczął przygotowania do starcia z Krystianem Pudzianowskim. Tomasz na poważnie bierze pojedynek i zamierza wszystkich zaskoczyć już osiemnastego czerwca.

Chic

Starcie Chic-Pudzianowski będzie walką wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Gala odbędzie się w Częstochowie, jednak z publicznością! 300 kibiców będzie mogło na żywo oglądać całe wydarzenie.

Tomasz nie tak dawno pojawił się również w nowym programie ”W ogniu pytań” na kanale MMA VIP. To był szczery wywiad, który możecie zobaczyć poniżej.

Tomasz Chic już w formie!

Tomasz Chic zapewniał, że na poważnie bierze pojedynek z Krystianem Pudzianowskim. Chic pod koniec maja rozpoczął mocne przygotowania. Są też treningi w Nastula Club. Tomasz zamierza na wagę wnieść 100 kilogramów, a jest to wielkie zaskoczenie, bo podpisując kontrakt na walkę ważył 79 kilo.

Słuchajcie mówiłem na insta stories, że zrobię w tydzień czasu 10 kilo, a zrobiłem chyba w osiem-dziewięć dni. Z 79 wskoczyłem/ważyłem się dzisiaj 90 kilo. I co? Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy chcieć, a jak chcesz to masz. Powiem tak między nami wiecie dlaczego rodzice dali mi tak na imię? Bo Tomasz, tam Tomasz i wszystko masz (śmiech).  

Całe wideo poniżej:

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Złotówa vs. Syntol
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Psychotrop  vs Szczena
Adam Okniński vs Kacper Miklasz
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA 

Zobacz także:

To koniec Parke w KSW? Lewandowski: Po tych wszystkich sytuacjach nie widzę…

Wydaje się, że to koniec przygody Normana Parke (28-7-1) w największej organizacji w naszym kraju. Głos w tej sprawie zajął Martin Lewandowski. Jeden z właścicieli KSW uważa, że ”Stormin” nie docenił pomocy, którą zapewniła mu organizacja.

”Szczena” w niedalekiej przyszłości jest otwarty na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim! Przesadził?

Ryszard Dąbrowski mierzy wysoko! Popularny ”Szczena” chciałby na dłużej zagościć w mieszanych sztukach walki. Ryszard jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego starcia z… Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis