MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: ”Szczena” zdradził na co wyda pieniądze po walce! ”Będę walczył o lepszą przyszłość”!

MMA VIP 2: ”Szczena” zdradził na co wyda pieniądze po walce! ”Będę walczył o lepszą przyszłość”!

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” znany jest z programu ”Chłopaki do wzięcia”. Ryszard wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, gdzie zmierzy się z ”Psychotropem”.

Wszystko na to wskazuje, że Ryszard w organizacji zostanie na dłużej. Dąbrowski ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego starcia z ”Bandziorkiem”.

Chciałbym się z nim spróbować, ponieważ kiedyś pojechałem z moim fanami. Jego mama bardzo się żaliła, że spała w stodole, bo syn znęcał się nad nią. To jest jeden z głównych powodów przez które trafił za kratki. On wiem, że był gnębiony w kryminale. Sam bym mu tam nie dał żyć. Kiedyś jeszcze była sytuacja, w której byłem u niego na podwórku, ponieważ chciałem go pobić. Jeśli Bandziorek będzie chętny na walkę to ja ta jestem gotowy.

Szczena: Chcę zarobić pieniądze, bo chce wynająć dla niej mieszkanie!

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził na co przeznaczy pieniądze, które zarobi po drugiej edycji MMA VIP.

Szczena: Powiedział, że ja pobiłem swoją kobietę co jest nieprawdą, gdyż w ”Chłopakach do wzięcia” jak występowałem, chciałem od telewizji nie będę mówił jakiej – po prostu więcej pieniędzy.Siedziałem wtedy na Białołęce w więzieniu. Oni pomalowali Askę, w sensie zrobili jej sztuczne limo. Dołożyli jej jakieś pieniądze, 500 zł chyba, a wiadomo sama była, ja w więzieniu. Nie miała pieniędzy, to się zgodziła tak? I potem powiedzieli, że ja ją pobiłem, a ja w tym czasie siedziałem w więzieniu. Potem z tego powodu mnie ludzie znienawidzili. Nigdy w życiu nie uderzyłem kobiety i nie uderzę. Jestem z nią od 2013 roku i nigdy się taka sytuacja nie zdarzyła.

Marcin Najman: Ona dzisiaj była z Tobą?

Szczena: Może następnym razem się uda. Dlatego przede wszystkim jeżeli mogę to powiedzieć – biorę się za to, chcę zarobić pieniądze, bo chce wynająć dla niej mieszkanie, bo ona jest w domu samotnej matki.

Marcin Najman: Będziesz walczył o waszą lepszą przyszłość.

Szczena: Tak, bo ona jest w domu samotnej matki i cały czas mam z nią kontakt na wideo rozmowach. Cały czas mnie prosi, żebym ją zabrał.

Marcin Najman: No to Rysiek ja Ci teraz powiem zupełnie poważnie. Dostajesz szansę na to przede wszystkim żeby zarobić. Daj z siebie wszystko to będziesz zarabiał nie tylko jednorazowo, tylko dostaniesz następne walki i będziesz mógł wynająć mieszkanie takie jak chcecie. Wszystko w twoich rękach bracie.

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Psychotrop  vs Szczena
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

FAME MMA 10: Program przerwany! Doszło do awantury pomiędzy Parke, a Don Kasjo! [WIDEO] Przesadził?

Dzieje się podczas face to face pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że jest to walka wieczoru FAME MMA 10, która odbędzie się w najbliższą sobotę.

Punchdown 4: Bonus BGC pokazał trening przed walką z Krychą UFC: Łeb będzie urwany [WIDEO] Widzieliście?

Jeden z bohaterów walki wieczoru nadchodzącej gali Punchdown 4 – Bonus BGC pokazał fragment treningu przed konfrontacją z Krystianem “Krychą UFC” Wilczakiem. Ich pojedynek promuje imprezę, która zaplanowana jest na 22 maja.