MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 2: Są nagrania z dymów na konferencji prasowej! ”Szczena” w akcji, Najman strzela! [WIDEO]

MMA VIP 2: Są nagrania z dymów na konferencji prasowej! ”Szczena” w akcji, Najman strzela! [WIDEO]

Działo się podczas konferencji prasowej przed drugą edycją MMA VIP. Dymy, dymy i jeszcze raz dymy! Dowiedzieliśmy się, że Ryszard ”Szczena” został nowym zawodnikiem organizacji. Uczestnik ”Chłopaki do wzięcia” szybko znalazł rywala na debiut, a to nie był koniec…

Najman

Najbliższa druga edycja MMA VIP odbędzie się już osiemnastego czerwca. W walce wieczoru Szymon ”Syntol” Komandos zmierzy się z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Ponadto galę możemy spokojnie nazwać ”wydarzeniem rozkminiaczy”. Fani freak fightów zobaczą chociażby zestawienie pomiędzy Antykonfidentem, a Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim.

Dymy!

Było parę mocny spięć! Ryszard Dąbrowski został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji MMA VIP. ”Szczena” szybko wdał się w dyskusję z ”Psychotropem”. Do tej walki ma dojść już na trzeciej edycji.

''Szczena'' w akcji

Posted by MMA SHOTY on Friday, May 7, 2021

Ponadto gorąco było na linii Rolnika ”Zabijacza”, a Adriana Ciosa. Całą sytuację próbował uspokoić Marcin Najman, ale w jakim stylu! W grę poszła broń. Sami zobaczcie w materiale poniżej.

Najman kończy dymy

Posted by MMA SHOTY on Friday, May 7, 2021

Aktualna karta walk MMA-VIP 2:

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Konferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

18 czerwca odbędzie się gala MMA-VIP 2, czyli wydarzenie organizowane przez Marcina Najmana. Z kolei już w najbliższy piątek 7 maja czeka nas pierwsza konferencja przed tą galą.

Jake Paul i Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami! Widzieliście?

Popularny youtuber Jake Paul i jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu – Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami, która promuje walkę brata Jake’a – Logana Paula z “Moneyem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis