MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: Ryszard Dąbrowski zaprezentował umiejętności! ”Szczena” ostro trenuje do debiutu! [WIDEO]

MMA VIP 2: Ryszard Dąbrowski zaprezentował umiejętności! ”Szczena” ostro trenuje do debiutu! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny ”Szczena” wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, gdzie zmierzy się z ”Psychotropem”.

Ryszard zapewnia, że chce poświęcić się treningom i zrobić wszystko, aby w czerwcu to nie była tylko jednorazowa przygoda. Dąbrowski pieniądze za zwycięstwo chciałby przeznaczyć na wynajęcie mieszkania dla siebie, dziecka oraz mamy i partnerki.

Dlatego przede wszystkim jeżeli mogę to powiedzieć – biorę się za to, chcę zarobić pieniądze, bo chce wynająć dla niej mieszkanie, bo ona jest w domu samotnej matki.

Szczena ostro trenuje!

Ryszard Dąbrowski jest w treningu i zamierza wszystkich zaskoczyć już osiemnastego czerwca. ”Szczena” bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki.

Rysiek Szczena na ostro trenuje do walki z Psychotropem😉👊PPV mma-vip.pl

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Złotówa vs. Syntol
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Psychotrop  vs Szczena
Adam Okniński vs Kacper Miklasz
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA 

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 61 w Internecie?

Już 5 czerwca w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się gala KSW 61. Będzie to pierwsze wydarzenie organizowane przez największą polską organizację MMA od półtorej roku, na którym będą mogli pojawić się fani na trybunach.

Juras nie uważa, że Szpilka będzie miał łatwiej w MMA: Mniejsze rękawice są… Ma racje?

Artur Szpilka przegrał swój pojedynek na gali KnockOut Promotions z Łukaszem Różańskim. Walka nie wyszła poza pierwszą rundę, a “Szpila” padł na deski po prawym sierpowym. Głos na temat porażki 32-latka, zabrał Łukasz “Juras” Jurkowski. “Nie chcę już oglądać takich scen z udziałem Artura”.