MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 2: Powstają zamieszki po zakontraktowaniu Don Vasyla? Marcin Najman apeluje!

MMA VIP 2: Powstają zamieszki po zakontraktowaniu Don Vasyla? Marcin Najman apeluje!

Jak widać taki transfer wzbudził wielkie emocje! Marcin Najman w mediach społecznościowych ogłosił, że Kazimierz Doliński został nowym nabytkiem MMA VIP. Po tej informacji miało dojść do zamieszek!

Najman

”Don Vasyl” znany jest jako romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta. Podczas trzeciej edycji ogłoszony został również udział Rafała ”Antykonfidenta” Podejmy, Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego czy Kazika Kartela Klimata.

Zamieszki Polsko-Romskie?

Marcin Najman apeluje o spokój! Częstochowianin poinformował o zamieszkach polsko-romskich, które miały powstać po informacji o zakontraktowaniu ”Don Vasyla”.

Witam bardzo serdecznie. Moi drodzy dzisiaj z takim poważniejszym tematem zwracam się do was. Otóż po tym jak MMA VIP podpisało kontrakt z ”Don Vasylem” na występ podczas trzeciej edycji doszło do niepokojów społecznych i w Mielcu społeczność Romska i Polska starał się ze sobą. W tym miejscu apeluję i bardzo proszę, aby wszyscy rozeszli się do domu.

Cała wypowiedź poniżej:

Jak na razie nie wiemy w jakim charakterze pojawi się ”Don Vasyl” na październikowej gali MMA VIP.

Zobacz także:

Nowy projekt Arkadiusza ”Pana” Pawłowskiego! Wielki wrestling w Polsce?

To nie koniec wrestlingu w Polsce! Arkadiusz Pawłowski postanowił włączyć do życia nowy projekt – ”Prime Time Wrestling”. Przypomnijmy, że Arkadiusz ma w tym spore doświadczenie, bo od lat jest pionierem polskiego wrestlingu.

Hector Lombard wyzywa… youtubera: Czy masz jaja, żeby walczyć na gołe pięści?

Głośny zwycięzca jednej z ostatnich walk na gali Bare Knuckle FC, Hector Lombard wyzywa… youtubera! Kubańczyk chciałby zmierzyć się z Paulem w walce na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis