MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: ”Król Syntolu” zatrzymany przez CBŚ! Jutro zapadnie decyzja!

MMA VIP 2: ”Król Syntolu” zatrzymany przez CBŚ! Jutro zapadnie decyzja!

Pojawiają się zawirowania przed drugą edycją MMA VIP, która już osiemnastego czerwca odbędzie się w Częstochowie. Jeden z bohaterów najbliższego eventu został zatrzymany przez CBŚ. Tym samym Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień pozostał bez rywala.

Warto zaznaczyć, że treningi dla Szymona Komandosa nie są obce. W przeszłości trenował kick-boxing oraz karate.

Moja historia ze sportem zaczęła się od fighterki. Był kick-boxing, karate za małolata. Wiadomo jak to każdy chodził na karate, pasje jakieś. A siłownia potem wjechała.   

Walka ”Syntola” zagrożona!

Szymon Komandos został zatrzymany przez CBŚ. Już jutro zapadnie decyzja w sprawie jego starcia z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem na drugiej edycji MMA VIP.

Marcin Najman podczas konferencji prasowej wyznał, że już w tym momencie jest godne zastępstwo, a start Września nie jest zagrożony.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Gala Najmana w PPV – jak oglądać?

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 32,95 ZŁ

Gala MMA-VIP 2 dostępna będzie w systemie PPV w serwisie beecast.tv. Dostęp do usługi kosztuje 32,95 zł. Płatności możemy dokonać za pomocą karty płatniczej, przelewu internetowego, BLIK-a czy też systemu PayPal.

Galę można oglądać jednocześnie na jednym urządzeniu. Transmisja dostępna będzie na całym świecie.

Zobacz także:

Lewandowski o walce Kołecki-Szostak: Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie! Martin Lewandowski wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Jeden z właścicieli KSW jest chętny na zorganizowanie takiego starcia.

Szostak gotowy na walkę z Kołeckim na KSW 62: My z Szymonem za sobą nie przepadamy… Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Akop Szostak (4-3) jest gotowy na duże wyzwanie! Reprezentant WCA Fight Team w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Trzeba przyznać, że medalista olimpijski w takim starciu byłby dużym faworytem bukmacherów.