MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: Duża metamorfoza ”Żuroma”! Udało mu się zrzucić…

MMA VIP 2: Duża metamorfoza ”Żuroma”! Udało mu się zrzucić…

To jest już duża zmiana! Andrzej Żuromski już w tym momencie w mediach społecznościowych pochwalił się swoją przemianą. ”Żurom” podczas MMA VIP 2 zmierzy się z Antykonfidentem.

Andrzej Żuromski w rozmowie z naszym portalem zapewniał, że propozycja z MMA VIP to dla niego same plusy. ”Żurom” chciał wziąć się za siebie i zacząć mocno trenować, a efekty już widać.

Cała rozmowa poniżej:

Andrzej Żuromski schudł już 11-kilogramów!

Już widoczna jest zmiana u Andrzeja Żuromskiego, który osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” zdradził, że w tym momencie schudł jedenaście kilogramów.

Po 5 tygodniach treningów i przygotowań do mojego debiutu , w formule MMA na Gali MMA-VIP 2 pochwalę się oto takim zdjęciem 🙂 To dopiero początek drogi i ma być kaloryfer !!!!!! Będę w 2021 roku w formie życia !!!

Za 5 tygodni ,porównywamy wspólnie, podczas oficjalnemu ważenia, mój wygląd z tym co widzicie dzisiaj 🙂 Już wiem, że tym razem dam radę i Zabije Grubasa i będzie Fit Żurom 😉 !!!

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Psychotrop  vs Szczena
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Kaczmarek
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Marcin Najman gotowy na powrót! Chce walczyć z Murańskim i proponuje… Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Organizacja MMA-VIP opublikowała dzisiaj na swoim kanale na YouTube filmik, w którym właściciel federacji – Marcin Najman, wyzywa do pojedynku Jacka Murańskiego. “Na stole jest 100 tysięcy złotych”.

Don Kasjo o walce z Gamrotem: Jak przeprosi króla, to zastanowię się! Przesadził?

Wczoraj odbył się ”face to face” pomiędzy Normanem Parke, a Kasjuszem Życińskim. Podczas programu ponownie pojawił się temat potencjalnej walki z Mateuszem Gamrotem (18-1).