MMA PLOknińskiMMA ATTACK chciało ustawić walkę? Okniński wyjawił jaką dostał propozycję z ”Hardkorowym Koksem”!

MMA ATTACK chciało ustawić walkę? Okniński wyjawił jaką dostał propozycję z ”Hardkorowym Koksem”!

Jak się okazuje Mirosław Okniński w przeszłości mógł zawalczyć w klatce. Mirosław w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że byłaby to walka z ”Hardkorowym Koksem” w MMA ATTACK.

Okniński

43-latek ostatni pojedynek w klatce odnotował w maju 2017 roku. Była to pierwsza walka pod banderą KSW, ale jakże wyjątkowa. Burneika na PGE Narodowym zmierzył się z Popkiem Monsterem. ”Hardkorowy Koksu” nie będzie jednak dobrze wspominał tego starcia. ”Król Albanii” potrzebował zaledwie 45-sekund na efektowne zwycięstwo.

Okniński: Nie chciałem przyjąć tej propozycji!

Mirosław Okniński wyjawił, że parę lat temu mógł zawalczyć z ”Hardkorowym Koksem”. Trener zdradził również, że organizacja MMA ATTACK miała mu zaproponować 100 tysięcy złotych, aby podłożyć się w tym starciu.

Miałem raz kiedyś tam. Co to było… Miałem się bić z Koksem na MMA ATTACK no, ale powiedzieli, że zapłacą 100 tysięcy – ale mam przegrać. To mi się nie spodobało, bo ja lubię wygrywać i nie chciałem przyjąć tej propozycji, bo co mam wyjść i przegrać z ”Hardkorowym Koksem” żeby pokazać, że on jest dobry? Taką dostałem propozycję oczywiście ona była dyskretna, oczywiście ja tej dyskrecji nie zachowałem, ponieważ uważałem, że to słaba propozycja dla trenera który robi sport. Wolę mniej zarobić pieniędzy, a zrobić wygraną walkę niż ustawiać. Wiadomo jakby była walka o nie wiadomo jakie miliony, i by życie od tego zależało to człowiek by się pewnie zastanowił. Jakby dali z 5 milionów.        

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

To byłoby coś wyjątkowego! Freakowa organizacja FAME MMA w bardzo szybkim tempie odnotowała sukces i zyskała dużą rzeszę kibiców. Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiego eventu na Stadionie Narodowym!

Będziecie zaskoczeni?! Jeden z zawodników komentuje decyzje Oknińskiego!

Jeden z zawodników w mediach społecznościowych postanowił skomentować decyzje Mirosława Oknińskiego. Uznany trener zapowiedział koniec współpracy z braćmi Oleksiejczuk, Robertem Bryczkiem oraz Bartoszem Szewczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis