MMA PLMMA AttackMMA ATTACK 4: Murański pod koniec września stoczy kolejną walkę! Rywalem były zawodnik KSW!

MMA ATTACK 4: Murański pod koniec września stoczy kolejną walkę! Rywalem były zawodnik KSW!

Tak to prawda! Mateusz Murański wraca do klatki już dwudziestego czwartego września. Będzie to typowo sportowy pojedynek. Co ciekawe rywalem ”Murana” będzie zawodnik mający przeszłość w organizacji KSW. Przeciwnika Mateusza poznamy lada dzień.

Murański

Mateusz ostatni pojedynek stoczył podczas FAME MMA 15. Był to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Podopieczny Roberta Maruszaka nie zaprezentował się z dobrej strony w tym pojedynku. Brakowało większe ryzyka, a ponadto dużo ciosów nie dochodziło do celu. W trzeciej rundzie Mateusz próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Tańcula duszeniem zza plecami zakończył pojedynek przed czasem.

Mocne tempo Murańskiego!

Spore zaskoczenie! Mateusz Murański najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego czwartego września na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Już lada dzień poznamy jego przeciwnika.

𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐈 𝐎𝐍 – Mateusz Murański‼ Stanie w szranki z zawodnikiem znanym z KSW. Jego rywala ogłosimy niebawem, ale może część z was się domyśla‼

🤯𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐈 𝐎𝐍 – Mateusz Murański‼👊Stanie w szranki z zawodnikiem znanym z KSW❗️🆚Jego rywala ogłosimy niebawem, ale może…

Posted by MMA ATTACK on Wednesday, September 14, 2022

UWAGA 🚨 To nie jest walka freakowa – Młody Muran wyjdzie do walki ze sportowcem ‼ Wszystkiego dowiecie się już wkrótce, ale to będzie prawdziwe wyzwanie 🤯 – zapowiedziała organizacja.

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga nie zamierza odpuścić! Polski przedsiębiorca, wideobloger, a także działacz polityczny poinformował w mediach społecznościowych, że wystąpił do Komendanta Głównego Policji w sprawie FAME MMA!

Chimaev specjalnie nie zrobił wagi przed UFC 279? Dana White: Temu, który tak twierdzi trzeba przebadać głowę

Czy Khamzat Chimaev specjalnie nie zrobił wagi przed minioną gala UFC 279, na której to pierwotnie miał zmierzyć się z Natem Diazem? W sieci pojawiają się bowiem teorie spiskowe sugerujące, że Czeczen na polecenie UFC nie ścinał do końca wagi, by do starcia z Diazem finalnie nie doszło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis