MMA PLMMA AttackMMA Attack 4: Adam Wieczorek odprawił przed czasem doświadczonego Oliego Thompsona

MMA Attack 4: Adam Wieczorek odprawił przed czasem doświadczonego Oliego Thompsona

Za nami walka wieczoru gali MMA Attack 4, która odbyła się właśnie w Arenie Będzin. W najważniejszym pojedynku dzisiejszej imprezy zmierzyli się zawodnicy wagi ciężkiej Adam “Siwy” Wieczorek (10-2) i Oli “The Spartan” Thompson (21-15).

Wieczorek

Pierwsza runda była bardzo intensywna. Wieczorek mocno okopywał nogi i celował w wątrobę Thompsona, ale ten zdołał wszystkie kopnięcia przyjąć bez większych obrażeń. Z czasem natomiast Brytyjczyk obalił Polaka i kontrolował go w parterze. Wieczorek walczył z pleców i szukał rąk rywala, by wyciągnąć jakieś poddanie, ale Thompson umiejętnie nad tym panował i nie dał się zaskoczyć.

W drugiej rundzie Thompson szybko obalił Wieczorka i walka na początku tej odsłony przebiegała w parterze. Stamtąd jednak Wieczorkowi udało się uciec i Polak wstał na nogi. Później obaj prowadzili pojedynek w stójce, gdzie wyraźnie się rozkręcili i polowali na ten mocny, być może ostateczny cios, by zakończyć walkę, ale ten w tej rundzie nie padł.

Trzecią rundę Wieczorek zaczął bardzo agresywnie od mocnych kopnięć w stronę Thompsona. Potem do swojego arsenału dołączył także kombinacje pięściarskie. Thompson w pewnym momencie przyjmował całą serię ciosów wyprowadzanych przez Polaka i zmuszony był pojedynek ten przerwać.

Adam Wieczorek zatem powrócił do startów bardzo udanie i wygrał przed czasem w trzeciej rundzie przez TKO z Olim Thompsonem.

Zobacz także:

Bakocević zapowiada przed walką: Mogę znokautować Mateusza Murańskiego, a potem jego ojca!  Co wy na to?

Vaso Bakocević nie jest przyzwyczajony do roli ulubieńca kibiców. Zwykle “Psychopata” wychodzi do walki z nastawieniem, że jest sam przeciw wszystkim, a tym razem dostaje od polskich kibiców mnóstwo pokrzepiających wiadomości z prośbami o znokautowanie kontrowersyjnego freak-fightera Mateusza Murańskiego, z którym zmierzy się jutro na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena. – Nie obchodzi mnie, czemu tak go nienawidzą. Znokautuję go na 1000 procent. To dla mnie kawał mięsa, rozerwę go na strzępy – zapewnia 33-letni Bakocević.

Będzie się działo! Już jutro gala MFG 4 w Polkowicach! Będziecie oglądać?

Już w tę niedzielę odbędzie się gala MFG 4 – Polkowice Fight Night, podczas której zaprezentują się zawodnicy K-1 oraz MMA trenujący na co dzień w klubie Armia Polkowice. Federacja MFG zorganizowała swoją debiutancką galę we wrześniu zeszłego roku i z powodzeniem zorganizowała już trzy gale, przebojem wdzierając się na polską scenę sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis