MMA PLHFOMłodzież w natarciu! Wiktor Dmochowski vs Przemysław Szczuczyński na HFO 12 w Ostrołęce

Młodzież w natarciu! Wiktor Dmochowski vs Przemysław Szczuczyński na HFO 12 w Ostrołęce

Dwa młode wilki spotkają się w ringu podczas HFO 12: Ostrołęka. Podczas zaplanowanej na 7 maja w stolicy Kurpiowszczyzny gali reprezentujący miejscowy Ostrołęka Fight Academy, Wiktor Dmochowski podejmie zawodnika Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, Przemysława Szczuczyńskiego. Pojedynek w dywizji piórkowej będzie częścią karty HFO: Super Fights. Bilety do nabycia w serwisie ebilet.pl. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

HFO 12 w Ostrołęce

Wiktor Dmochowski to młody podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka z Ostrołęka Fight Academy. Reprezentant stolicy Kurpi po raz ostatni wystąpił w ringu na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, na której walczył w pojedynku pokazowym. Wcześniej wielokrotnie rywalizował na ligach KKM oraz Warszawskiej Grandy, oraz na galach KKM. Wchodzący w świat seniorski zawodnik nie omieszkał przegapić występu przed swoją publicznością, razem z którą walczy niemal od początku występów w kicboxingu.

Podobnie jak jego rywal, Szczuczyński również rywalizował głównie na ligach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów oraz na Warszawskich Grandach. Podopieczny trenera Michała Kuleszy rywalizował również na zawodach rangi centralnej. W zeszłym roku brał udział w Pucharze Polski rozgrywanym w Warszawie. Mający na koncie pokaźną liczbę walk amatorskich fighter z Ostrowi ma zamiar zadebiutować już w gronie seniorów na HFO 12, a współwłaściciel organizacji, Łukasz Czarnowski nie kryje ekscytacji:

– Młodość w ring oznacza fajerwerki. Zarówno Wiktor jak i Przemek są dopiero na początku swojej kickboxerskiej drogi. Na tym etapie nie jest jeszcze ważne, kto wygrywa, a kto zrobi większy progres. Jednocześnie wiem, że obaj nie będą kalkulować, tylko niesieni dopingiem swoich kibiców, zgotują nam niesamowity pojedynek. Z Ostrołęki i z Ostrowi wybiera się potężna grupa kibiców, która będzie starała się zrobić wszystko, by dodać otuchy swoim faworytom. – powiedział Czarnowski.

Gala HFO 12: Ostrołęka jest zaplanowana na 7 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce. Bilety dostępne w serwisie ebilet.pl. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Pojedynek o pas mistrza dywizji lekkiej:
70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Boks Łódź) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)

Turniej o pas mistrza dywizji średniej:
85 kg: Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
85 kg: Przemysław Walków (Fighter Wrocław) vs TBA

Pozostałe walki:
77 kg: Emil Chorążewicz (Knockout Bielany) vs TBA
70 kg: Maciej Tercjak (Hunter Kickboxing Łomża) vs TBA
70 kg : Aleksy Zienkiewicz (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
95 kg: Mariusz Piersa (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
65 kg: Wiktor Dmochowski (Ostrołęka Fight Academy) vs Przemysław Szczuczyński (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka)
77 kg: Piotr Trześniewski (Kuźnia Mistrzów Wyszków) vs Marek Milewski (Jinchuuriki Gym Olsztyn)
77 kg: Rafał Modzel (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
65 kg: Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs TBA

[artykuł pochodzi z oficjalnej strony HFO]

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis