MMA PLHighleagueMłodzież staje w obronie Najmana! Wardęga zdradza kulisy High League 1!

Młodzież staje w obronie Najmana! Wardęga zdradza kulisy High League 1!

Wydarzenie High League 1 cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród fanów. Jak się okazuje, nie tylko emocje w klatce były jednymi na tej gali. Na hali wywołała się bójka o… Marcina Najmana.

Bezdyskusyjnie Marcin Najman to jedna z niewielu osób, która wzbudza tak ambiwalentne odczucia wśród kibiców. Właściciel federacji MMA VIP zbudował sobie duże grono zwolenników, jednak posiada również sporą grupę oponentów. Nie da się ukryć, że Najman nadal pozostaje bardzo aktywnym medialnie człowiekiem, co momentami wywołuje wiele kontrowersji.

„Co Ty będziesz Marcina przezywał?”

Gościem ostatniego Hejtparku na Kanale Sportowym był Sylwester Wardęga, który opowiedział o sytuacji – z Marcinem Najmanem w roli głównej – jaka miała miejsce na gali High League.

Widziałem się z Marcinem na High League. Budzi na pewno skrajności. Był przy barze z widzami. Ktoś zza tego baru go wyzwał, a jakiś młody chłopak stanął za Marcinem i mówi „Co Ty będziesz Marcina przezywał?”. Wywiązała się bójka, wszyscy dookoła patrzą. Śmiesznie było to oglądać, że Marcin budzi takie skrajne emocje

Zobacz także:

Było blisko walki Don Kasjo vs. Bombardier! Wiemy dlaczego do niej nie doszło!

„Don Kasjo” był w ostatnim czasie zestawiany z dużą liczbą sportowców w organizacji FAME MMA. Jednym z potencjalnych rywali Kasjusza był „Bombardier”. Na ostatniej prostej walka z Senegalczykiem nie doszła jednak do finalizacji. 

Artur Szpilka znów zapytany o walkę z Don Kasjo! Jakie jest stanowisko pięściarza?

Coraz częściej mówi się o potencjalnym pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki. To nie koniec, bo nie pierwszy raz popularny ”Szpila” został zapytany o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” w FAME MMA. Pięściarz z Wieliczki nie ukrywa, że ma już dość takich pytań.

Anderson twierdzi, że pokonałby mistrza UFC! Błachowicz reaguje: Może za mocno go uderzyłem!

Corey Anderson (16-5) nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Amerykanin w sobotę odnotował trzecie zwycięstwo pod banderą organizacji Bellator. 32-latek gwarantuje, że jest najlepszym półciężkim i pokonałby teraz Jana Błachowicza (28-8).