MMA PLMMAMłody talent z Polski zawalczy na Cyprze!

Młody talent z Polski zawalczy na Cyprze!

Organizacja CGC zaczęła odsłaniać kolejne zestawienia najbliżej 3 edycji gali. W jednej z walk nasz rodak – Jan Ciepłowski zastąpi Ruslana Kumakhova. Jego rywalem będzie Ukrainiec – Karlen Minasian. Pojedynek obędzie się 25 marca.

Jan Ciepłowski znamy jest z występów w organizacji Armia Fight Night. Stoczył tam 4 pojedynki i żadnego nie przegrał. W debiucie podczas Armia Fight Night Special Edition w 2021 zmierzył się Kamilem Korzeniowskim, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. Wygrywał też z Jensugiem Goguą, Marcinem Maleszewskim czy Patrikiem Martinikiem. Ostatnią walkę stoczył w 2022 roku na gali Armia Fight Night 13, gdzie pokonał Patrika Martinika.

Polak zawalczy na Cyprze!

Za pomocą mediów społecznościowych Jan Ciepłowski poinformował o kolejnej walce.

Oficjalnie 25.03.2023.r do zobaczenia „cel jest jeden” 🏆 📍Cypr

Posted by Jan Ciepłowski on Sunday, March 5, 2023

Minasian to były mistrz organizacji KFN w kategorii koguciej, pretendent do pasa mistrzowskiego FCR w wadze koguciej. W MMA zadebiutował w 2018 roku na gali ProFC Ukrainie pokonując w 1 rundzie Ivana Grishina. Walczył dla takich organizacji jak ACA czy Fight Club Rush. W organizacji ACA stoczył jednen pojedynek. W 2022 roku podczas 136 edycji przegrał w 2 rundzie z Josielem Silvą.

Ostatnia organizacja, w której do tej pory walczył to Fight Club Rush. Stoczył dwa pojedynki. W Debiucie wygrał z Enrique Hechera Sosą. Ostatni pojedynek miał miejsce w 2022 roku, gdzie przegrał z Bernardo Sopai.

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis