MMA PLPrime Show MMAMłody Magical kontra Adrian Cios na PRIME 5! Będzie gorąco na konferencjach i w klatce!

Młody Magical kontra Adrian Cios na PRIME 5! Będzie gorąco na konferencjach i w klatce!

To już oficjalna wiadomość! Na gali PRIME 5 zobaczymy starcie elektryzujące internet, w którym zmierzą się Młody Magical i Adrian Cios. To może być przedsmak do powrotu do klatki patostreamera Daniela Magicala, który najprawdopodobniej będzie wsparciem Juniora na nadchodzącej gali.

Młody Magical kontra Adrian Cios na PRIME 5

Pojedynek Magical Junior vs Adrian Cios został już oficjalnie ogłoszony przez organizację PRIME Show MMA w swoich mediach społecznościowych.

Przypominamy, że gala PRIME 5 odbędzie się już 1 lipca w legendarnej Hali Orbita we Wrocławiu.

Młody Magical kontra Adrian Cios na PRIME 5!

“Od wczoraj, kiedy ogłosiliśmy @mr_cios , dostawaliśmy od Was masę komentarzy, że przeciwnikiem Adriana musi być jeden z braci Magical. Dlatego już 1 lipca, wystawiony do walki przez swojego brata Łukasz Magical wejdzie do oktagonu w jednym celu – urwać głowę swojemu rywalowi! Internet od kilku dni mocno podzielił się na dwie strony, a spór między tymi dwoma uniwersami śledzi miliony osób. Nadszedł czas, aby wszystkie słowa, które padły w sieci, zamienić w czyny

Nie możecie tego przegapić! Już w tę niedzielę panowie będą mogli skonfrontować się słownie podczas I konferencji PRIME V”

Komi kibicujecie w tym starciu? Magicalowi Juniorowi czy Adrianowi Ciosowi?

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis