Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLThe WarMłode Gliwice pod presją przed The War 5: To będzie całkiem inna walka!

Młode Gliwice pod presją przed The War 5: To będzie całkiem inna walka!

Głównym daniem piątkowej gali THE WAR 5 w Arenie Gliwice będzie starcie grupowe 3vs3 miejscowej ekipy MŁODE GLIWICE z bitną ekipą JAMNIKÓW, która postawiła im tak zacięty opór w ubiegłym roku na THE WAR 4. Oba składy wymieniły po jednym zawodniku i są gotowe na rewanż, który tym razem odbędzie się na terenie fanatyków Piasta. Zasady ustawki? Walka w stójce + dobijanie rywali w parterze. Bilety na THE WAR 5 są jeszcze dostępne w serwisie eBilet.

War

Transmisja tylko w PPV na www.thewar5.pl.

Bilety dostępne w serwisie eBilet >>>

– Interesuje nas tylko zwycięstwo! Zgodziliśmy się na rewanż w stójce, gdzie rywale mają od nas większe doświadczenie, bo chcemy znów się sprawdzić. W naszym składzie i składzie przeciwników jest po jednej zmianie, dlatego ta walka będzie całkiem inna niż poprzednia. Jedyna presja jest na nas, bo to walka u siebie przy sporej publiczności – mówi GILU z ekipy MŁODE GLIWICE. – Wynik może być tylko jeden, a przebieg? Zobaczycie już w piątek. Twarda i mocna walka do samego końca!

Składy:

MŁODE GLIWICE wystąpią w składzie: GILU (182 cm / 108 kg / BOKS) x MICHAŁ (181 cm / 80 kg / MMA) x ROGI (180 cm / 90 kg / MMA)
JAMNIKI wystąpią w składzie MANIU (181 cm / 95 kg / BOKS) x LARFI (189 cm / 113 kg / BOKS) x KEBI (180 cm / 80 kg / BOKS)

Zobacz pierwszą walkę MŁODE GLIWICE vs JAMNIKI >>>

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Lista startowa turnieju:

1. Miłosz “BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg / K1)
2. Dariusz “BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg / BOKS)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg / K1)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg / BOKS)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg / MMA)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg / K1)
7. Michał “MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg / K1)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg / MMA)

Transmisja tylko w PPV na thewar5.pl >>>

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać – kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet w cenie od 100 PLN. Transmisja tylko w PPV (od 29,90 PLN).

Zobacz także:

Materla otwarty na walkę w freakowej organizacji: Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić… Co wy na to?

Michał Materla (32-9) zawalczy w przyszłości w freakowej organizacji? Były mistrz KSW nie wyklucza takiej opcji, gdy pojawi się dobra finansowo oferta.

Kacper Miklasz poznał szczegóły kolejnej walki! ”Polish Machine” zawalczy pod koniec maja! Widzieliście?

Kacper Miklasz nie zamierza odpuszczać i szybko stoczy swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że zawodnik pochodzący z Ełku ma mocne tempo jeśli chodzi o zawodowe starcia. ”Polish Machine” kolejny raz pojawi się w klatce dwudziestego siódmego maja w Krośnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis