MMA PLBellatorMatt Mitrione: Zwycięzca Grand Prix Bellatora nie będzie numerem 1 na świecie, jest nim ktoś inny

Matt Mitrione: Zwycięzca Grand Prix Bellatora nie będzie numerem 1 na świecie, jest nim ktoś inny

Foto: Jan 17, 2016; Boston, MA, USA; (EDITORS NOTE: graphic content) att Mitrione (blue) injures his eye during a heavyweight bout against Travis Browne (not pictured) at UFC Fight Night at the TD Garden. Browne won after three rounds by technical knock-out. Mandatory Credit: Bob DeChiara-USA TODAY Sports

Zawodnik kategorii ciężkiej, Matt Mitrione (13-5), który po pokonaniu Roya Nelsona w piątek został drugim półfinalistą Grand Prix wagi ciężkiej Bellatora, ma swojego wyraźnego kandydata na miano najlepszego zawodnika kategorii ciężkiej na świecie.

Mitrione nie uważa, że zwycięstwo w Grand Prix wagi ciężkiej będzie równoważne ze zdobyciem miana najlepszego ciężkiego na świecie, gdyż jest już zawodnik uważany przez niego za najgroźniejszego na tej planecie:

“Nie uważam, że zwycięzca Grand Prix wagi ciężkiej Bellatora zostanie najlepszym ciężkim na świecie. Stipe Miocic jest numerem 1 na tej planecie. Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nim rywalizować.

Uważam, że byłoby zajebiście otrzymać szansę na rywalizację z nim. Jeśli kiedykolwiek by do tego doszło, to byłoby coś zajebistego, a dla fanów to byłaby świetna walka. Wtedy naprawdę bym się przekonał, czy jest tak dobry jak myślę czy nie.”