MMA PLInneMistrzyni wagi muszej UFC Valentina Shevchenko analizuje epicki nokaut w nowej serii od Monster Energy [WIDEO]

Mistrzyni wagi muszej UFC Valentina Shevchenko analizuje epicki nokaut w nowej serii od Monster Energy [WIDEO]

Mistrzyni wagi muszej UFC Valentina Shevchenko analizuje epicki nokaut Jessici Eye podczas UFC 238

Valentina Shevchenko Monster Energy

Film to pierwszy odcinek nowej serii Monster Energy „All On The Line”, przedstawiającej jednych z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii UFC

Mistrzyni wagi muszej UFC, Valentina Shevchenko, opowiedziała o przygotowaniach, walce i brutalnym nokaucie Jessici Eye w dokumencie stworzonym przez Monster Energy.

Jest to pierwszy odcinek 3-częściowej serii „All On The Line”, dzięki której wchodzi się w skórę i do umysłów najlepszych zawodników, opowiadających o najważniejszych momentach w ich karierach, i w historii UFC.
Nokaut, uważany przez wielu za jeden z najbardziej kultowych w historii UFC, był technicznie wybitny. Jednak dokument zagłębia się w psychikę mistrzyni, jej podejście do atmosfery podczas przygotowań i samej walki, dzięki której zdobyła popularność na całym świecie.

„Codziennie jesteś zdenerwowana, myślisz o walce”, powiedziała Shevchenko o przygotowaniach. ”Musisz wiedzieć jak kontrolować te myśli, co jest prawdziwe, a co nie.”

To był jeden z najbardziej niszczycielskich nokautów w historii UFC. Shevchenko mówi o swoich obawach przed kopnięciem w głowę.

„Przy takim nokaucie, gdy Twoja przeciwniczka leży na ziemi, na arenie panuje cisza. Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze, ale, gdy to trwa 30 sekund, 1 minutę i coraz dłużej to zaczynasz się denerwować. Gdy się obudziła cała arena klaskała”

– wspomina Shevchenko.

Dokument zabiera fanów za kulisy i daje im zajrzeć w umysł Shevchenko przed walką:

„Gdy zamyka się klatka, nikt nie może Ci pomóc. Jesteś tylko Ty i Twoja przeciwniczka. Twoja siła przeciwko jej sile. To piękno tej dyscypliny sportu.”

33-letnia zawodniczka z Biszkek w Kirgistanie jest numerem 1 w kobiecym rankingu „Pound-for-Pound” UFC i jest uważana za jedną z najlepszych przedstawicielek MMA. Valentina zdobyła tytuły w UFC, Muay Thai i w kickboxingu.

Nowa seria Monster Energy “All On The Line” przedstawi również Rose Namajunas i Daniela Cormiera. Byli oni uczestnikami kluczowych wydarzeń w historii UFC, które obiegły cały świat.

O Monster Energy
Monster Energy z siedzibą w Coronie w Kalifornii to wiodący sprzedawca i dystrybutor napojów energetyzujących oraz innych napojów. Nie uznając tradycyjnego podejścia, Monster Energy wspiera scenę i sport. Niezależnie od tego, czy chodzi o motocross, off-road, Formułę 1, Superbike, MotoGP, Rallycross, żużel, MMA, BMX, surfing, snowboard, narty, deskorolkę czy rock and rollowy styl życia, Monster Energy to marka, która wierzy w autentyczność i w to, co reprezentują dyscypliny sportu, sportowcy i muzycy. To coś więcej niż napój, to styl życia sportowców, drużyn sportowych, zespołów i fanów. Więcej informacji o Monster Energy oraz naszych napojach znajdziesz pod adresem MonsterEnergy.com.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

McKee vs. Pitbull 2 i finał Grand Prix Nemkov vs. Anderson na gali Bellator 277

Dwie ekscytujące walki mistrzowskie zaplanowano na galę Bellator 277, która 15 kwietnia odbędzie się w San Jose w stanie Kalifornia.

Właściciel GROMDY odpowiada Załęckiemu i Kubiszynowi: By dalej biegał po lasach i robił ustawki! Widzieliście?

Mamy mocną odpowiedź! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił skomentować ostatnie słowa Denisa Załęckiego oraz Mateusza Kubiszyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis