MMA PLJoanna JędrzejczykMistrzyni UFC o walce z Jędrzejczyk: Zaszczytem było stoczyć z nią taką bitwę!

Mistrzyni UFC o walce z Jędrzejczyk: Zaszczytem było stoczyć z nią taką bitwę!

Weili Zhang (21-1) w pochlebnych słowach wypowiada się o Joannie Jędrzejczyk (16-4) po ich marcowym boju w Las Vegas. Chinka gwarantuje, że wielkim zaszczytem było zmierzenie się z naszą reprezentantką.

Do ich starcia doszło siódmego marca na UFC 248. Jędrzejczyk stanęła przed ponowną szansą odzyskania pasa kategorii słomkowej. Polka po 5-rundach przegrała niejednogłośną decyzją sędziów.

Magazyn Fighters Only ogłosił zwycięzców prestiżowych nagród World MMA Awards. Jędrzejczyk i Zhang została nagrodzona statuetkę za walkę roku.

Cena bycia jedną z najlepszych. Dziękuję wszystkim za tytuł WALKI ROKU magazynu Fighters Only. Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa i jeszcze dużo przede mną w karierze. To zaszczyt dzielić oktagon z wielkimi wojowniczkami jak Zhang Weili. Zawsze z ogromną przyjemnością oddaję się walkom, przygotowaniom i całemu show za każdym razem, gdy wchodzę do oktagonu. Nie mogę się doczekać co przyniesie przyszłość. Pamiętajcie, aby zawsze mocno marzyć o wielkich rzeczach i gonić za tym.

🇵🇱. Cena bycia jedną z najlepszych🏆 Dziękuję wszystkim za tytuł WALKI ROKU @fightersonlymag 🙏🏼🔥 Nie powiedziałam jeszcze…

Posted by Joanna Jedrzejczyk on Monday, December 28, 2020

Weili Zhang: Zaszczytem było dzielić oktagon z Joanną!

Weili Zhang (21-1) z wielkim szacunkiem wypowiada się o Joannie Jędrzejczyk (16-4) po ich wielkim boju. Chinka jest szczęśliwa, że ich starcie zostało docenione przez fanów.

Zaszczytem było dzielić oktagon z Joanną i stoczyć z nią taką bitwę. Widziałam tę walkę wiele razy, nawet trudno policzyć ile. Cieszę się, że tak wielu osobom podobało się to starcie i nie mogę się już doczekać powrotu do oktagonu.

Joanna Jędrzejczyk (16-4) w programie Oktagon Live powiedziała, że jeśli ma wrócić do klatki to tylko na następną walkę o tytuł.

Bez kibiców, bez big money i bez walki o pas nie zobaczycie JJ i to może potrwać rok, dwa, trzy, cztery, pięć lat. Jestem zajęta. Realizuję się jako człowiek i jako kobieta. Są priorytety.

Zobacz także:

Marcin Gortat w MMA? To możliwe!

Marcin Gortat w MMA? Wymowny wpis koszykarza w mediach społecznościowych. Sami zobaczcie

Ford zdradza kiedy zadebiutuje w KSW! Czekacie?

Na ten debiut czeka wielu fanów. Martyn Ford w mediach społecznościowych zdradził kiedy zadebiutuje w organizacji KSW