MMA PLMMAMistrzyni MMA służy w Wojskach Obrony Terytorialnej obezwładniła groźnego nożownika!

Mistrzyni MMA służy w Wojskach Obrony Terytorialnej obezwładniła groźnego nożownika!

Sara Jóźwiak mimo młodego wieku ma już na swoim koncie sporo sukcesów. Polka w ” Wywiadzie z chuliganem” w Telewizji Republika opowiedziała pewną historię. Sara obezwładniła groźnego nożownika.

Sara to wicemistrzyni Europy w MMA czy chociażby Mistrzyni MMA służy w Wojskach Obrony Terytorialnej. Jóźwiak nie tak dawno na Mistrzostwach Europy w Rosji pokonała dwie zawodniczki publiczności. Dopiero w finale musiała uznać wyższość reprezentantki Bahrajnu. Niewykluczone, że Sara będzie miała okazję na rewanż podczas zbliżających się Mistrzostw Świata.

Sara Jóźwiak: Złapałam go takim chwytem ju-jitsu!

Sara Jóźwiak w ” Wywiadzie z chuliganem” w Telewizji Republika opowiedziała historię, w której musiała interweniować. Groźny mężczyzna szukał zaczepki, a w pewnym momencie wyciągnął nóż. Reprezentanta Ankosu Poznań obezwładniła mężczyznę. 

Zaczepiał ludzi, w tym nawet kobiety w ciąży. Szłyśmy z mamą z zakupami, stanął nam na drodze, nie dało się go w żaden sposób obejść. Wyciągnął nóż. On się strasznie rzucał, dwóch mężczyzn nie mogło go powstrzymać. Złapałam go takim chwytem ju-jitsu, które wtedy trenowałam w kimonach, zawinęłam mu rękę. I wtedy przyjechała policja.

Sara wspominała również o swoich początkach.

Walczyłam zarówno z dziewczynami, jak i chłopakami, ale niekoniecznie ze swojej kategorii wagowej. Mając 14 lat i będąc chucherkiem ważącym 40 kilo, walczyłam z 20-parolatkami ważącymi jakieś 20 kilo więcej

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC! Dobre zestawienie?

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jorge Masvidal komentuje walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na gali Najmana! Widzieliście?

W piątek mieliśmy okazję obejrzeć gale Marcina Najmana – MMA-VIP. Na gali doszło do wielu kontrowersyjnych pojedynków. Dwie walki kobiety z mężczyzną, Marcin Najman podejmujący Ryszarda Szczene, czy Daro Lew walczący z aktorem. To wszystko miało miejsce podczas piątkowego wydarzenia.