MMA PLFAME MMAMistrzyni FAME MMA robi duże postępy! Linkiewicz w Tajlandii szykuje się do obrony pasa! [WIDEO]

Mistrzyni FAME MMA robi duże postępy! Linkiewicz w Tajlandii szykuje się do obrony pasa! [WIDEO]

Tu widać naprawdę duże postępy! Marta Linkiewicz w Tajlandii szykuje się do następnej obrony pasa organizacji FAME MMA. ”Linki Master” wystąpi najprawdopodobniej na 15 edycji, która ma się odbyć tuż przed zakończeniem wakacji. Przeciwniczkę poznamy niebawem.

Linkiewicz

25-latka pas freakowej federacji zdobyła w maju poprzedniego roku. Linkiewicz udowodniła, że zrobił naprawdę duże postępy, a jej stójka z każdą walką wygląda coraz lepiej. Marta po 3-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Kamilę ”Kamiszkę” Wybrańczyk.

Linkiewicz ma też za sobą udaną obronę. Miało to miejsce na FAME MMA 13, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonała Karolinę ”Way Of Blonde” Brzuszczyńską.

Linkiewicz robi postępy!

Marta Linkiewicz (5-1) szykuje się do drugiej obrony pasa w organizacji FAME MMA. ”Linki Master” przygotowuje się w Tajlandii.

Co możecie zobaczyć w materiale poniżej:

Warto zaznaczyć, że 25-latka brała udział w obozie z innymi zawodnikami FAME MMA jak Patrycja Wieja, Krystian ”Krycha UFC” Witczak i Piotr Pająk.

Wideo poniżej:

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis