MMA PLBoksMistrz świata w boksie ma koronawirusa! Jego walka została odwołana!

Mistrz świata w boksie ma koronawirusa! Jego walka została odwołana!

Mistrz świata w boksie ma koronawirusa i wskutek potwierdzonej choroby COVID-19, jego najbliższa walka została odwołana. Chodzi o pojedynek o mistrzowski pas w kategorii superpiórkowej.

Jamel Herring, który dzierży pas mistrzowski tego dywizji wagowej przekazał opinii publicznej informację potwierdzającą, że jego test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny.

Mistrz świata w boksie ma koronawirusa! Jego walka została odwołana!

Herring już 2 lipca miał zmierzyć się z Jonathanem Oquendo w drugiej obronie pasa mistrzowskiego WBO w kategorii superpiórkowej. Teraz wiadomo już, że do tego starcia nie dojdzie. W poprzednim tygodniu Herring przeszedł bowiem pozytywnie testy na obecność koronawirusa, co wykluczyło go z udziału z tej walki.

Pięściarz opowiedział o okolicznościach, w których dowiedział się, że jest chory na COVID-19. Przyznał, że w minionym tygodniu miał podwyższoną temperaturę ciała, odczuwał duże bóle pieści i był mocno zmęczony. Początkowo twierdził, że objawy te są spowodowane przygotowaniami do nadchodzącej walki, ale kiedy sytuacja się pogarszała, zdecydował się zrobić test na obecność COVID-19. Ten okazał się pozytywny.

Wobec powyższych okoliczności jego walka z Jonathanem Oquendo została odwołana. Herring natomiast przebywa teraz w izolacji społecznej, czeka na ozdrowienie, a organizatorzy pracują nad przełożeniem walki o mistrzowski pas WBO kategorii superpiórkowej.

Zobacz także:

Jones zrobił poważną aferę! Powodem… “rasistowska” nazwa spodni

Jon Jones (26-1, 1NC) nie najlepiej spędził dzień ojca. Otóż zawodnik poszedł z córkami na zakupy. W pewnym sklepie jego uwagę zwróciła nazwa spodni, która zdaniem „Bonesa” miała rasistowski charakter.

Na kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził swój głos!

Jesteście ciekawi na kogo w nadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził, na którego kandydata odda swój głos.

Pudzianowski nie rezygnuje z walk w MMA: Szybka rehabilitacja i wracamy do roboty

Wiele osób zastanawia się nad przyszłością nowego gwiazdy organizacji FEN. Okazuje się, że Krystian Pudzianowski nie rezygnuje z walk w MMA i po krótkiej rehabilitacji zamierza powrócić do klatki.